T.Mulleris L.Messi nebijo: "Aš dar niekada nesu jam pralaimėjęs"

Sekmadienio vakarą pasaulio čempionato finale susitiks vieni iš geriausių futbolininkų pasaulyje – vokietis Thomasas Mulleris ir argentinietis Lionelis Messi. Prieš šią dvikovą T.Muelleris neturi ko baimintis, nes argentinietis dar niekada nėra jo įveikęs aikštėje, rašo 15min.lt.

Tai yra tiesa. T.Mulleris dar niekada nėra pralaimėjęs rungtynių prieš komandą, kurioje žaidžia L.Messi. Vokietis pasistengs šią seriją pratęsti ir Pasaulio čempionato finale.

„Bayern“ klubo futbolininkas šiame čempionate jau įmušė penkis įvarčius per šešerias rungtynes ir pakartojo praėjusio čempionato rezultatą, kuris jam pelnė auksinį batelį.

Vokiečiai čempionų taurę į viršų sekmadienį gali kelti pirmą kartą per 24 metus: „Bus labai svarbu atiduoti viską, ką turime, Ypač gynyboje. Reikia būti labai greitiems, kad suspėtume paskui Lionelį Messi. Aš prieš jį žaidžiau ne kartą ir jis dar manęs nėra įveikęs. Vienintelis mūsų tikslas – čempionų titulas.“

Pusfinalyje vokiečiai net 7:1 nušlavė brazilus, tačiau finale T.Mulleris lengvo pasivaikščiojimo nesitiki: „Nemanau, kad finale po pirmojo kėlinio rezultatas bus 5:0. Tai būtų šaunu, bet greičiausiai tai bus varginanti kova kaip su Alžyru ir Prancūzija.“

15min.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...