Nors savaitgalis priartėjo prie pabaigos, tačiau Europos stadionuose įvyks dar ne vienas žiūrovus prie televizijos ekranų pritrauksiantis susitikimas. Šiandien stebėsiantys futbolą galės rinktis tarp Šiaurės Londono ar Romos derbių, favoritų išbandymų Ispanijoje, ar dėl vietos kitų metų Čempionų lygoje kovančių ekipų dvikovų Vokietijoje ir Prancūzijoje. Visiems, kurie sekmadienį nori praleisti stebėdami futbolą – Eurofootball.lt pateikia labiausiai intriguojančias šiandienos rungtynes.

16:00 Italijos „Serie A“: „Roma“ – „Lazio“

Romos miesto derbis visada būna įdomus ir nenuspėjamas. Nors abi komandos praėjusiame ture pralaimėjo, tačiau pergalė prieš aršiausius varžovus atpirktų visas iki šiol buvusias nesėkmes. Vienintelis faktorius, kurio trūks šiose rungtynėse – beprotiškai komandas palaikančių ultrų. Ištikimiausi ekipos sirgaliai nusprendė vieningai protestuoti prieš Franco Gabriellio sprendimą stiklu atskirti fanus nuo kitų žiūrovų.

 

„OLYBET“ ekspertų prognozė: „Roma“ pergalė 2,06, lygios 3,47, „Lazio“ pergalė 3,74

„OLYBET“ ekspertų prognozė: „Roma“ pergalė 46 proc., lygios 28 proc., „Lazio“ pergalė 26 proc.

 

16:30 Vokietijos „Bundesliga“: „Borussia“ – „Schalke“

Abi komandos į šį susitikimą atvyksta skirtingų nuotaikų. Namuose žaisianti Dortmundo komanda yra įgijusi puikią formą ir visose pirmenybėse yra iškovojusi šešias pergales iš eilės, kai tuo tarpu „Schalke“ nelaimi jau penkių dvikovų paeiliui. Tačiau šių klubų dvikovose visada galima tikėtis išvysti gražią ir atkaklią kovą. Tą įrodo ir paskutinių penkių tarpusavio susitikimų statistika – abu klubai laimėjo dukart, o sykį rungtynės pasibaigė lygiosiomis.

„OLYBET“ ekspertų prognozė: „Borussia“ pergalė 1,31, lygios 5,99, „Schalke“ pergalė 9,14

„OLYBET“ ekspertų prognozė: „Borussia“ pergalė 70 proc., lygios 20 proc., „Schalke“ pergalė 10 proc.

 

17:00 Ispanijos „La Liga“: „Barcelona“ – „Villarreal“

Jeigu pažvelgtume į pastarųjų metų tarpusavio susitikimus, įžvelgti intrigą būtų sunku. Paskutinį kartą „Villarreal“ klubas varžovus nugalėjo dar 2008 metais, o nuo tada 11 kartų pralaimėjo ir triskart sužaidė lygiosiomis. Nepaisant to, šeimininkams negalės padėti Messi, Rakitičius ir Mascherano, tad šansų penktoje vietoje Ispanijoje žengiantys „Villarreal“ futbolininkai tikrai turės. Kada daugiau nutraukti nemalonią seriją jei ne dabar?

„OLYBET“ ekspertų prognozė: „Barcelona“ pergalė 1,31, lygios 5,79, „Villareal“ pergalė 9,94.

„OLYBET“ ekspertų prognozė: „Barcelona“ pergalė 70 proc., lygios 22 proc., „Villareal“ pergalė 8 proc.

 

18:00 Anglijos „Premier“ lyga: „Arsenal“ – „Tottenham“

Tikėtina, kad šios rungtynės susilauks daugiausiai dėmesio iš visų savaitgalio futbolo susitikimų. Šiaurės Londono derbyje susitiks dvi ekipos, kurios pastaruoju metu „Premier“ lygos rungtynėse nepatiria pralaimėjimų. Nors „Arsenal“ yra kamuojama daugybės traumų ir savaitės viduryje triuškinamai pralaimėjo „Bayern“ klubui, šių rungtynių favoritais yra laikomi būtent jie. Kita vertus, Maurincio Pochettino tikrai matė rungtynes su Vokietijos čempionais ir pasistengs pasinaudoti visomis spragomis, kurios buvo išryškintos Čempionų lygos mače. Kaip jo auklėtiniams seksis išpildyti stratego sumanymus pamatysime jau šiandienos vakare.

„OLYBET“ ekspertų prognozė: „Arsenal“ pergalė 1,79, lygios 3,94, „Tottenham“ pergalė 4,56.

„OLYBET“ ekspertų prognozė: „Arsenal“ pergalė 50 proc., lygios 30 proc., „Tottenham“ pergalė 20 proc.

 

21:30 Ispanijos „La Liga“: „Sevilla“ – „Real“

„Sevilla“ turėjo tikrai sunkią savaitę, kai per ją žaidė su „Villarreal“ ir „Manchester City“ komandomis bei patyrė du pralaimėjimus. Tačiau dabar jų laukia turbūt sunkiausias iššūkis per šį laikotarpį – „Real“ klubas. Šeimininkams beliks atiduoti visas jėgas ir tikėtis, kad varžovai nesužais savo geriausių rungtynių, nes kitu atveju į rinktinių pertrauką ekipai teks keliauti patyrus tris pralaimėjimus iš eilės.

„OLYBET“ ekspertų prognozė: „Sevilla“ pergalė 3,35, lygios 3,91, „Real“ pergalė 2,04

„OLYBET“ ekspertų prognozė: „Sevilla“ pergalė 27 proc., lygios 29 proc., „Real“ pergalė 46 proc.

 

22:00 Prancūzijos „Ligue 1“: „Lyon“ – „St Etienne“

Prancūzijos tryliktąjį turą uždarys „Lyon“ ir „St Etienne“ komandų dvikova. Abi šios ekipos prieš sezoną išsikėlė tikslus patekti į pirmąjį ketvertą ir šiuo metu sėkmingai vykdo šį uždavinį – komandos turi po 22 taškus ir su „Angers“ klubu dalijasi 3-5 pozicijomis. Jei viena iš šių ekipų laimės rungtynes, tai padės jai pakilti į antrąją vietą „Ligue 1“ turnyre. Žinant kaip užtikrintai Prancūzijoje pirmauja PSG komanda, antra vieta gali būti geriausia įmanoma pozicija visoms likusioms komandoms šiose pirmenybėse.

„OLYBET“ ekspertų prognozė: „Lyon“ pergalė 2,00, lygios 3,39, „St Etienne“ pergalė 3,99

„OLYBET“ekspertų prognozė: „Lyon“ pergalė 45 proc., lygios 30 proc., „St Etienne“ pergalė 25 proc.

Kiti sekmadienio susitikimai:

„Premier“ lyga

15:30 „Aston Villa“ – „Manchester City“

18:00 „Liverpool“ – „Crystal Palace“

„La Liga“

13:00 „Bilbao Athletic“ – „Espanyol“

19:15 „Atletico“ – „Gijon“

„Bundesliga“

18:30 „Augsburg“ – „Werder“

„Serie A“

13:30 „Torino“ – „Inter“

16:00 „Empoli“ – „Juventus“

16:00 „Frosinone“ – „Genoa“

16:00 „Palermo“ – „Chievo“

16:00 „Sassuolo“ – „Carpi“

19:00 „Napoli“ – „Udinese“

21:45 „Sampdoria“ – „Fiorentina“

„Ligue 1“

18:00 „Marseille“ – „Nice“

22:00 „Bordeaux“ – „Monaco“

Tautvydas Sakalauskas

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...