„Tottenham“ antrajame kėlinyje susitvarkė su „West Ham“ © Imago-images nuotr.

Londono „Tottenham“ sugrįžo į pergalių kelią Anglijos „Premier“ lygoje.

Šeštadienį „pentinai“ išvykoje rezultatu 3:0 susitvarkė su „West Ham United“.

Visi mačo įvarčiai krito antrajame kėlinyje, o scečius į priekį 47-ąją minutę išvedė Pape Mataras Sarras.

54-ąją minutę „West Ham“ liko rungtyniauti mažumoje, kai raudoną kortelę užsidirbo Tomašas Součekas.

„Pentinų“ pranašumą 57-ąją minutę padvigubino Lucasas Bergvallas.

„Tottenham“ pergalę 64-ąją minutę įtvirtino Micky van de Venas.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...