"Tottenham" FA taurės turnyre įveikė "Wigan" © Eurofootball.lt
Vienintelėse penktadienio Anglijos FA taurės trečiojo rato etapo rungtynėse Londono "Tottenham" savo aikštėje 3-1 palaužė "Wigan".

Po nykoko pirmo kėlinio šeimininkai į priekį įsiveržė 52 minutę, kai vartininko Richardo Kingsono pražangos prieš puolėją Frazierį Campbellą teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo ir aštuntąjį įvartį šį sezoną pelnė puolėjas Romanas Pavlyuchenko.

Netrukus po to arti tikslo buvo tas pats Pavlyuchenko bei Cambellas, tad nenuostabu, jog 76 minutę "Tottenham" pirmavo jau 2-0 - po Jamie O'Haros smūgiu pirmasis prie kamuolio prišokęs Luka Modričius galva pasiuntė jį į tinklą.

Viltį svečiams 88 minutę atgaivino Henri Camara, bet jau per teisėjo pridėtą laiką iš už baudos aikštelės ribų antrą įvartį mače pelnė ir pergalingą vakarą užbaigė Pavlyuchenko.

Londono "%c00052" 3 - 1 "%c00261"
52' [1 - 0] Roman Pavlyuchenko (iš 11 metrų baudinio)
76' [2 - 0] Luka Modric
88' [2 - 1] Henri Camara
90' [3 - 1] Roman Pavlyuchenko