"Tottenham" - "Inter": sirgalių mintys © Eurofootball.lt
[link="http://www.eurofootball.lt"]"EuroFootball.lt"[/link] portale startuoja nauja rubrika - "Sirgalių mintys"! Nuo šiol prieš svarbiausias, įdomiausias ir didžiausią ažiotažą keliančias rungtynes kalbinsime į dvikovą stojantiems klubams neabejingus gerbėjus.

Pirmoji tokia akistata laukia jau šį vakarą, kuomet 21:45 Lietuvos laiku į aikštę žengs ambicijų nestokojanti Londono "Tottenham" ekipa bei praėjusių metų UEFA Čempionų lygos nugalėtojai - Milano "Inter" futbolininkai.

Savo mintimis apie artėjantį mačą sutiko pasidalinti "Spurs" komandą palaikantis forumo narys Cartoon bei Pasaulio čempionato metu organizuotuose "Žvaigždžių karuose" triumfavęs bei "nerazzurri" klubui ištikimas Internacionalistas.

"EuroFootball.lt": Pirmoji akistata Milane.

Cartoon: Italijoje rungtynių baigtį nulėmė labai blogas pirmasis kėlinys. Po 45 minučių atsilikome net 4-0. Jau pirmosios dvikovos akimirkos nieko gero nežadėjo, nes praleidome labai greitą įvartį. Žinoma, antrasis kėlinys buvo sužaistas geriau, nors "Spurs" turėjo vienu žaidėju mažiau. Tačiau matėsi, kad "Inter" jau rungtyniavo ne visu pajėgumu, jautėsi atsipalaidavimas. Labiausiai man patiko Garetho Bale'o pasirodymas.

Internacionalistas: Per dešimt minučių laimėtos rungtynės. Antrame kėlinyje "Inter" jau nebežaidė futbolo, o tiesiog laukė finalinio švilpuko. Visgi po pirmojo kėlinio pirmaujant 4-0 sunku nusiteikti antrajai rungtynių daliai. Bale'o šou išgelbėjo "Tottenham" ekipą nuo pralaimėjimo dideliu skirtumu.

"EuroFootball.lt": Rungtynių favoritas.

Cartoon: Favoritu laikyčiau "Inter" komandą, nors šansai yra daugiau mažiau lygūs. "Spurs" namuose žaidžia žymiai geriau negu išvykose. Tą parodė ir Čempionų lygos atrankos rungtynės prieš Berno "Young Boys" klubą.

Internacionalistas: Be jokių abejonių - "Internazionale". Nors komanda ir išretinta traumų - žais be kelių svarbių žaidėjų - manau, jog pergalę vis tik pasieks. Šiemet kol kas viskas einasi labai lengvai grupių etape, apie ką net nepagalvojau, kai buvo ištraukti burtai.

"EuroFootball.lt": Raktas į sėkmę.

Cartoon: Labai svarbu nepraleisti greito įvarčio. Taip pat didelį vaidmenį atliks "Tottenham" gynėjų žaidimas. Jei norime laimėti, privalome sustabdyti "Inter" puolimo lyderį Samuelį Eto'o. Futbolininkai turi pasitikėti savo jėgomis ir neišsigąsti varžovų autoriteto. Žinoma, svarbūs bus ir individualūs "Spurs" lyderių Rafaelio Van Der Vaarto ir Bale'o pasirodymai.

Internacionalistas: Šiose rungtynėse raktu į sėkmę gali būti Rafa Benitezas, kuris daug metų praleido Anglijos "Premier" lygoje. Kaip visuomet galima būtų išskirti komandos kovingumą. Šiandien yra puiki galimybė užsitikrinti vietą kitame etape, o tai, manau, turėtų dar labiau paskatinti ekipą siekti pergalės.

"EuroFootball.lt": Siekiai Čempionų lygoje.

Cartoon: Pagrindinis tikslas yra išeiti iš grupių etapo ir patekti tarp 16 stipriausių komandų. Aišku, pasisekus galima pasiekti dar daugiau. Dabartinė "Spurs" komanda yra pajėgi kovoti su visais klubais, todėl gali atsitikti netikėtumų. Jei nepavyktų užimti bent antrosios vietos grupėje, pasirodymą turnyre laikyčiau nesėkmingu.

Internacionalistas: Po pernai metų siekis tik vienas - apginti titulą.

"EuroFootball.lt": Ačiū Jums!

Jei norite prisidėti prie šios rubrikos, rašykite elektroninį laišką adresu [email protected] ir nepamirškite nurodyti savo palaikomos komandos. Mes būtinai su Jumis susisieksime!