"Tottenham" ir "Liverpool" pasidalino po tašką (VIDEO)

14 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje startavo 3-asis turas.

Pirmoji dvikova įvyko "White Hart Lane" stadione, kur ginklus tarpusavyje surėmė dvi atakuoti mėgstančios komandos - Londono "Tottenham" prieš "Liverpool". Po atkaklios kovos komandos išsiskyrė lygiosiomis rezultatu 1-1.

Visą rungtynių laiką virė atkakli kova. "Tottenham" pirmojoje rungtynių pusėje nedemonstravo aukščiausios spartos, tačiau antrajame kėlinyje žaidė kur kas solidesnį futbolą.

Pačioje pirmojo kėlinio pradžioje "Liverpool" turėjo idealią progą įsiveržti į priekį, tačiau vos iš kelių metrų smūgiavęs Coutinho pataikė į sėkmingai sureagavusį vartininką Vormą.

Vis dėlto "Liverpool" ekipai besibaigiant pirmosioms 45 minutėms pavyko pasiekti savo tikslą - 43-ąją minutę į šeimininkų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Alberto Moreno aikštėje pakeitęs Jamesas Milneris.

Antrasis kėlinys buvo kur kas atkaklesnis. Mauricio Pochettino auklėtiniai maždaug nuo 60 minutės įjungė aukštesnę pavarą ir kūrė daugiau pavojingų progų, tačiau jų turėjo ir "raudonieji".

Galiausiai 72-ąją minutę "White Hart Lane" stadionas sulaukė tai, ko laukė visą rungtynių laiką - kairiuoju kraštu spurtavęs Danny Rose'as pasiuntė kamuolį į Simoną Mignolet ginamus vartus.

Per likusį laiką ir vieni, ir kiti turėjo savo progų, tačiau pergalingo įvarčio pasiekti taip ir nepavyko ir vienuolikės pasidalino po tašką.

"Tottenham" ekipai tai buvo antrosios lygiosios, o "Liverpool" savo sąskaitoje turi pralaimėjimą, pergalę ir, žinoma, lygiąsias prieš "Spurs".

"Tottenham" 1 - 1 "Liverpool"
43' [0 - 1] J. Milner (11 m. baudinys)
72' [1 - 1] D. Rose

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9640184" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>