"Tottenham" ir "Man City" prarado taškus, "Arsenal" pavijo lyderį (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar šešerios 8-ojo turo dvikovos.

Bene įdomiausia dvikova įvyko "Etihad" stadione, kuriame susigrūmė "Manchester City" prieš Liverpulio "Everton". Net du 11 metrų baudinius atrėmęs Maartenas Stekelenburgas padėjo "irisams" atimti taškus iš pirmenybių lyderių.

Pirmajame kėlinyje "Man City" dominavo ir 43-ąją minutę turėjo puikią progą įsiveržti į priekį, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Kevinas De Bruyne.

Kitos 45 minutės buvo kur kas aktyvesnės. 64-ąją minutę Romelu Lukaku pelnė pirmąjį susitikimo įvartį ir išvedė "Everton' į priekį. 70-ąją minutę išlyginti rezultatą nuo 11 metrų žymos vėl galėjo "Man City", tačiau į S. Aguero smūgį vėl reagavo M. Stekelenburgas.

Vis dėlto po antrojo nerealizuoto baudinio "miestiečiai" apgulė "Everton" vartus ir jau 72-ąją minutę Duranas Nolito pasiekė išlyginamąjį įvartį. Per likusį laiką nei vienai komandai pasižymėti taip ir nebepavyko.

Puikios progos pakilti į lyderio poziciją neišnaudojo Londono "Tottenham". Mauricio Pochettino auklėtiniai tik rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš "West Brom".

Sėkmingai rungtynės susiklostė Londono "Arsenal" klubui, kuris rezultatu 3-2 nukovė "Swansea". Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Mesutas Ozilas ir du kartus pasižymėjęs Theo Walcottas. Po pergalės "kanonieriai" pralenkė "Tottenham" ir susilygino taškais su "Manchester City".

Dar kitos dvikovos baigėsi "Bournemouth", "West Ham" ir "Stoke City" ekipų pergalėmis.

"Man City" 1 - 1 "Everton"
64' [0 - 1] R. Lukaku
72' [1 - 1] Nolito
43' K. De Bruyne ("Man City") nerealizavo 11 m. baudinio
70' S. Aguero ("Man City") nerealizavo 11 m. baudinio

"West Brom" 1 - 1 "Tottenham"
82' [1 - 0] N. Chadli
89' [1 - 1] D. Alli

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9807383" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Arsenal" 3 - 2 "Swansea"
26' [1 - 0] T. Walcott
33' [2 - 0] T. Walcott
38' [2 - 1] G. Sigurdsson
57' [3 - 1] M. Ozil
66' [3 - 2] B. Baston
70' G. Xhaka ("Arsenal") pašalintas iš aikštės

"Bournemouth" 6 - 1 "Hull City"
5' [1 - 0] C. Daniels
34' [1 - 1] R. Mason
41' [2 - 1] S. Cook
45' [3 - 1] J. Stanislas (11 m. baudinys)
65' [4 - 1] J. Stanislas
83' [5 - 1] C. Wilson
88' [6 - 1] D. Gosling

"Stoke City" 2 - 0 "Sunderland"
8' [1 - 0] J. Allen
45+1' [2 - 0] J. Allen

"Crystal Palace" 0 - 1 "West Ham"
19' [0 - 1] M. Lanzini
45' C. Benteke ("Crystal Palace") nerealizavo 11 m. baudinio
75' A. Cresswell ("West Ham") pašalintas iš aikštės