"Tottenham" iš Madrido išsiveža lygiąsias, sustabdyti "Man City" ekipos nepajėgė ir "Napoli" (VIDEO)

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje po nedidelės pertraukos buvo sužaistos aštuonerios E-H grupių trečiojo turo rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova H grupėje, kur Madrido "Real" namuose priėmė Londono "Tottenham" futbolininkus. Po atkaklios kovos ir stebuklingų Hugo Lloriso šuolių nugalėtojas nepaaiškėjo - komandos pasidalino po tašką.

Nuo pat rungtynių pradžios su kamuoliu dominavo ir varžovus spaudė "Real" futbolininkai, tačiau pirmieji į priekį įsiveržė svečiai iš Londono - po aštraus Serge'o Aurier perdavimo Raphaelis Varane buvo priverstas įsimušti į savus vartus.

"Tottenham" įgijo įvarčio pranašumą, tačiau tai dar labiau pažadino "Real" puolimo instinktus. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkai galiausiai pralaužė varžovų gynybą, kai Toni Kroosas uždirbo 11 metrų baudinį.

Jį sėkmingai 43-ąją minutę realizavo ir rezultatą išlygino Cristiano Ronaldo. Antrajame kėlinyje netrūko puikių progų, tačiau abiejų komandų vartininkai išdarinėjo tikrus stebuklus.

Keyloras Navasas sykį pademonstravo įspūdingą reakciją smūgiuojant  Harry Kane'ui, o vėliau savo šedevrą kūrė Hugo Llorisas, atrėmęs du įspūdingus smūgius iš C. Ronaldo ir Karimo Benzema.

Šios lygiosios turėtų tenkinti abi komandas, kurios turi po septynis taškus, nes Dortmundo "Borussia" išvykoje nesugebėjo įveikti Nikosijos APOEL ir dabar nuo "Tottenham" bei "Real" atsilieka 6 taškų skirtumu.

G grupėje taip pat įvyko intriguojanti akistata, kurioje ginklus tarpusavyje surėmė "Man City" ir "Napoli". Nesustabdomai rungtyniaujantys Pepo Guardiolos auklėtiniai skėlė antausį ir "Napoli" ekipai.

Jau 13-ąją minutę "miestiečiai" turėjo dviejų įvarčių pranašumą - pasižymėjo Raheemas Sterlingas ir Gabrielis Jesusas. 38-ąją minutę Driesas Mertensas turėjo puikią progą sušvelninti atsilikimą, tačiau Edersonas atrėmė jo 11 metrų baudinį.

Antrajame kėlinyje "Napoli" mušė dar vieną 11 m. baudinį ir šį kartą jau nesuklydo kitas "Napoli" futbolininkas. Vis dėlto per likusį laiką "Napoli" nebepajėgė išlyginti rezultato ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Dar kitoje dvikovoje, kurioje "Liverpool" kovėsi su "Maribor", "raudonieji" pasiekė didžiausią pergalę savo Čempionų lygos istorijoje, žaisdami išvykoje. Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatu 7-0 sutrypė varžovus.

Netikėtą nesėkmę didžiuliu skirtumu Rusijoje patyrė "Sevilla", rezultatu 1-5 nusileidusi Maskvos "Spartak" komandai. Dar kitos dvikovos baigėsi Donecko "Shakhtar", "Besiktas" ir "Leipzig" pergalėmis.

E grupė

"Maribor" 0 - 7 "Liverpool"
4' [0 - 1] R. Firmino
13' [0 - 2] P. Coutinho
19' [0 - 3] M. Salah
40' [0 - 4] M. Salah
54' [0 - 5] R. Firmino
86' [0 - 6] A. Oxlade-Chamberlain
90' [0 - 7] T. Alexander-Arnold

"Spartak" 5 - 1 "Sevilla"
18' [1 - 0] Q. Promes
30' [1 - 1] S. Kjaer
58' [2 - 1] L. Melgarejo
67' [3 - 1] D. Glushakov
74' [4 - 1] L. Adriano
90' [5 - 1] Q. Promes

F grupė

"Feyenoord" 1 - 2 "Shakhtar"
8' [1 - 0] S. Berghuis
24' [1 - 1] Bernard
54' [1 - 2] Bernard
75' Y. Rakitsky ("Shakhtar") pašalintas iš aikštės

"Man City" 2 - 1 "Napoli"
9' [1 - 0] R. Sterling
13' [2 - 0] G. Jesus
73' [2 - 1] A. Diawara (11 m. baudinys)
38' D. Mertens ("Napoli") nerealizavo 11 m. baudinio

G grupė

"Monaco" 1 - 2 "Besiktas"
30' [1 - 0] R. Falcao
34' [1 - 1] C. Tosun
54' [1 - 2] C. Tosun

"Leipzig" 3 - 2 "Porto"
8' [1 - 0] W. Orban
18' [1 - 1] V. Aboubakar
38' [2 - 1] E. Forsberg
41' [3 - 1] J. Augustin
44' [3 - 2] I. Marcano

H grupė

"Real Madrid" 1 - 1 "Tottenham"
28' [0 - 1] R. Varane (į savus vartus)
43' [1 - 1] C. Ronaldo (11 m. baudinys)

APOEL 1 - 1 "Borussia"
62' [1 - 0] M. Pote
67' [1 - 1] Sokratis