„Tottenham“ laimėdami nutraukė pralaimėjimų seriją, „Brentford“ pateikė staigmeną derbyje © AFP nuotr.

16.00 val. Lietuvos laiku vienu metu įvyko net trys mačai „Premier“ lygoje.

Viename iš jų „Tottenham“ namuose 2:1 įveikė „Aston Villa“ ekipą. Šiose rungtynėse „pentinai“ pademonstravo visiškai kitokį žaidimą, nei pastaruoju metu, o tuo pačiu nutraukė savo pralaimėjimų seriją lygoje.

„Tottenham“ žaidė atakuojantį futbolą ir atliko daugiau smūgių link vartus bei į vartų plotą, nei varžovai. Tiesa, šiose rungtynėse 67-ąją minutę rezultatą buvo išlyginęs Ollie Watkinsas, tačiau už 4 minučių po puikaus Sono skerso perdavimo į savus vartus įsimušė „Aston Villa“ gynėjas Mattas Targettas.

Dar vieną įvartį šiose rungtynėse pirmajame kėlinyje pelnė Emile Pierre'as Hojbergas.

Kitame šios dienos mače „Brentford“ pateikė staigmeną Londono derbyje. „Premier“ lygos naujokai 2:1 svečiuose įveikė „West Ham United“ ekipą. Lemiamas įvartis krito 95-ąją minutę, kurį pelnė Yoane'as Wissa.

Dar kitame dienos mače „Leicester City“ vėl pamėtė taškus. Šįkart „lapės“ svečiuose su Londono „Crystal Palace“ sužaidė 2:2, nepaisant to, jog pirmavo dviejų įvarčių skirtumu rungtynėse.

Iš visų ekipų, kurios žaidė šiuo metu aukščiausiai turnyrinėje lentelėje yra „Brentford“ su 12 taškų, 7-oje vietoje. 8-oje vietoje yra „Tottenham“ ekipa, o „Leicester City“ vos 13-oje vietoje.