"Tottenham" minimaliu rezultatu laimėjo prieš "Reading" © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos čempionate buvo sužaistos vienerios 31-ojo turo rungtynės. Londone vietos „Tottenham“ sukūrę daug progų nugalėjo „Reading“ ekipą rezultatu 1-0.

„Tottenham“ 1 – 0 „Reading“
41‘ [1 – 0] Robbie Keane (11m.)

Prasidėjus varžyboms iš karto iniciatyvą į savo rankas perėmė aikštės šeimininkai, kurie kūrė progą po progos. Vos sužaidus keletą minučių Steedas Malbranque pataikė į virpstą. Po to vienas prieš vartininką Marcusą Hahnemanną buvo išėjęs Robbie Keane`as ir Dimitaras Berbatovas, bet veterano iš Amerikos žaidimas buvo nepriekaištingas.

Po ilsgesnės pertraukos pavojinga proga pasižymėjo svečiai. Po Glenno Little`o perdavimo Leroy`aus Lita galva smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Po kelių minučių „Tottenham“ vartų sargas Paulas Robinsonas turėjo šiek tiek padirbėti, kai teko atmušti Dave`o Kitsono bandymą.

Lemtinga „Reading“ komandai tapo 41-oji minutė, kai gynėjas Gregas Halfordas nežymiai baudos aikštelėje sužaidė ranka ir teisėjas paskyrė ginčityną 11 metrų baudinį. Jo stojęs mušti airis R.Keane`as stipriai smūgiuodamas į kairįjį viršutinį vartų kampą nepaliko jokių šansų M.Hahnemannui.

Antrajame kėlinyje „Reading“ vartus gynė Adamas Federici, kadangi jo kolega dėl traumos neišbėgo į aikštę. Aikštės šeimininkai ir toliau spaudė savo varžovus. Gerus šansus turėjo D.Berbatovas, Jermaine`as Jenasas. Po keitimo pasirodęs Jermaine`as Defoe taip pat turėjo keletą puikų bandymų, tačiau jie būdavo netikslūs arba pavojų neutralizuodavo „Reading“ vartininkas iš Australijos.

Po šios pergalės Martino Jolo vadovaujami „Spurs“ pakilo į 6-ąją vietą. Bet jau rytoj juos iš šios pozicijos gali išstumti Liverpulio „Everton“, kuris susikaus su Birminghamo „Aston Villa“.