"Tottenham" nesugebėjo prilygti ir "Portsmouth" ekipai © Eurofootball.lt
Sekmadienį eilinę nesėkmę Anglijos "Premier" lygoje patyrė absoliutus autsaideris Londono "Tottenham" klubas, išvykoje 0-2 nusileidęs "Portsmouth".

Nors pirmajame kėlinyje "Tottenham" ilgą laiką turėjo teritorinį pranašumą, realią grėsmę varžovų vartams kėlė tik šeimininkai. Pirmą kartą kamuolys tinkle atsidūrė jau 3 minutę, tačiau Jermaine'o Defoe smūgis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Dar kiek vėliau savo meistriškumą teko pademonstruoti Londono ekipos vartininkui Heurelho Gomesui, atrėmusiam Richardo Hugheso bandymą.

Nepaisant to, 34 minutę krito pirmasis įvartis - Jermaine'as Jenasas be reikalo ranka lietė kamuolį baudos aikštelėje, o teisėjo skirtą 11 metrų baudinį ramiai realizavo "Portsmouth" puolėjas Defoe.

Antrajame kėlinyje "Tottenham" žaidimas suaktyvėjo, tačiau visos sostinės futbolininkų paslaugos pasiekti įvartį buvo bevaisės - Romanas Pavlyuchenko galva mušė virš vartų, tikslumo pritrūko ir Davidui Bentley.

Ir "Portsmouth" tuo pasinaudojo - po galingo Armando Traore smūgio Gomeso atmuštą kamuolį į tinklą galva nukreipė Peteris Crouchas.

Nors prieš pat finalinį teisėjo švilpuką iš aikštės buvo pašalintas antrą geltoną kortelę užsidirbęs "Portsmouth" saugas Lassana Diarra, tai įtakos rungtynių baigčiai neturėjo.

Po šios pergalės "Portsmouth" pakilo į 9 vietą turnyrinėje lentelėje, tuo tarpu per VI turus vos du taškus iškovojusi "Tottenham" ekipa, neslėpusi ambicijų kovoti dėl vietos UEFA Čempionų lygoje, išlieka absoliučia čempionato autsaidere 20-oje vietoje.

"%c00057" 2 - 0 Londono "%c00052"
34' [1 - 0] Jermaine Defoe (iš 11 metrų baudinio)
68' [2 - 0] Peter Crouch

87' iš aikštės pašalintas Lassana Diarra ("Portsmouth")