„Tottenham“ pirmajame kėlinyje susidorojo su „Arsenal“ © PA nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau sėkmingai žygiuoja „Tottenham“ ekipa. 

Jose Mourinho auklėtiniai namuose 2:0 palaužė „Arsenal“ futbolininkus. 

Šeimininkai į priekį išsiveržė 13-ąją minutę po Sono įvarčio. 

Besibaigiant pirmajam kėliniui antrąjį įvartį pridėjo H. Kane’as. 

Po šios pergalės „Tottenham“ ir vėl pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją, tuo tarpu „Arsenal“ rikiuojasi 15-oje. 

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...