"Tottenham" su Gomesu priešaky nepasinaudojo "Man City" pralaimėjimu (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Anglijos "Premier" lygos XXXVI turo rungtynėse pralaimėjimą patyrė kelialapio į UEFA Čempionų lygą siekiantys "Man City" futbolininkai.

Roberto Mancini auklėtinius savų žiūrovų akivaizdoje dėka Sylvaino Distino ir Leono Osmano smūgių galva rezultatu 2-1 palaužė Liverpulio "Everton" vienuolikė.

Vis tik arabų šeichai neturėtų labai nukabinti nosies, mat artimiausias 'miestiečių' persekiotojas, Londono "Tottenham" klubas, namie išsiskyrė taikiai 1-1 su dėl išlikimo aukščiausioje šalies lygoje kovojančia "Blackpool" komanda.

Šioje dvikovoje pasižymėjo šeimininkų vartininkas Heurelho Gomesas - 75 minutę brazilas atrėmė 11 metrų baudinį, o jau po kelių akimirkų pats neleistinai prasižengė baudos aikštelėje.

Antrą kartą nuo žymos nedovanojusiam Charlie Adamui pergalės švęsti neteko, mat prieš antrojo kėlinio pabaigą tolimu šūviu pusiausvyrą atstatė Jermainas Defoe.

Šiame mače galimai sunkią kojos traumą patyrė "Tottenham" saugas Garethas Babe'as, prieš kurį labai grubiai sužaidė tas pats Adamas.

Antradienį 'pentinai' turės šansą sumažinti atsilikimą nuo "Man City" iki trijų taškų, mat ekipos Mančesteryje susikaus tarpusavyje.

Birmingamo "Aston Villa" 1 - 1 "Wigan"
10' [0 - 1] C. N'Zogbia
17' [1 - 1] A. Young

"Bolton" 1 - 2 "Sunderland"
45' [0 - 1] B. Zenden
87' [1 - 1] I. Klasnic
90' [1 - 2] S.A. Muntari

Liverpulio "Everton" 2 - 1 "Man City"
28' [0 - 1] Y. Toure
66' [1 - 1] S. Distin
72' [2 - 1] L. Osman

"Newcastle" 2 - 1 "Birmingham"
36' [1 - 0] S. Ameobi (iš 11 m. baudinio)
43' [2 - 0] S. Taylor
45' [2 - 1] L. Bowyer

35' iš aikštės pašalintas L. Ridgewell ("Birmingham")

Londono "West Ham" 1 - 1 "Blackburn"
12' [0 - 1] J. Roberts
78' [1 - 1] T. Hitzlsperger

Londono "Tottenham" 1 - 1 "Blackpool"
76' [0 - 1] C. Adam (iš 11 m. baudinio)
89' [1 - 1] J. Defoe

85' C. Adam ("Blackpool") nerealizavo 11 m. baudinio