„Tottenham“ sumaišė su žemėmis „Burnley“ ekipą © AP nuotr.

Nuostabi „Tottenham“ sezono pradžia lygoje tęsiasi – jie išvykoje 5:2 pažemino „Burnley“ ekipą.

Iš pradžių įsiveržė „Burnley“ futbolininkai. Jų gretose įvartį pelnė Lyle'as Fosteris.

16-ąją minutę Heung-min Sonas po Manoro Solomono įvarčio lygino rezultatą. Prieš kėlinio pabaigą puikiu smūgiu rezultatą persvėrė Cristianas Romero.

54-ąją minutę Jamesas Maddisonas pelnė savo įvartį. Atakuojantis saugas buvo tikslus iš už baudos aikštelės ribų.

„Tottenham“ toliau nestojo – H. Sonas įmušė dar du įvarčius, užbaigdamas pirmąjį savo „hat-tricką“ šiame sezone.

Prieš rungtynių pabaigą Vincento Kompany auklėtinių gretose paguodos įvartį pelnė Joshas Brownhillas.

Po 4 turų Ange Postecoglou auklėtinių sąskaitoje – 10 taškų. „Burnley“ lieka su nuliu.