„Tottenham“ susitvarkė su „Premier“ lygos autsaideriais © PA nuotr.

Sekmadienį pergalę 19-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse iškovojo Londono „Tottenham“, kuri išvykoje 3:1 susitvarkė su „Sheffield United“.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 5-ąją susitikimo minutę, kai kamuolį į vartų tinklą pasiuntė gynėjas Serge'as Aurier.

„Pentinų“ pranašumą 40-ąją minutę tolimu smūgiu padvigubino Harry Kane'as.

Šeimininkų viltis pakovoti dėl taškų 59-ąją minutę atgaivino Davidas McGoldrickas, tačiau „Tottenham“ ekipai dviejų įvarčių pranašumą vos po trijų minučių sugrąžino Tanguy Ndombele.

Po šios pergalės „pentinai“ bent trumpam sugrįžo į pirmąjį „Premier“ lygos ketvertą.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...