"Toulouse" įveikė "Monaco", "Nice" nugalėjo "Lyon" ir padidino pranašumą prieš persekiotojus (VIDEO)

Po nacionalinių rinktinių pertraukos sugrįžo Prancūzijos čempionato kovos. Šį vakarą sužaisti du mačai.

Pirmajame iš jų "Toulouse" klubas namuose atsitiesė po praleisto įvarčio bei nugalėjo antrojoje vietoje žengiantį "Monaco". Pastarąją ekipą į priekį jau ketvirtąją minutę į priekį buvo išvedęs Valere Germainas.

Visgi, sužaidus kiek daugiau nei valandą rezultatą išlygino Oscaras Trejo, o 84-ąją bei 87-ąją minutėmis dubliu pasižymėjo Martinas Braithwaite ir atnešė Tulūzos ekipai tris taškus.

Kiek vėliau "Nice" komanda taip pat savų žiūrovų akivaizdoje įveikė praėjusį sezoną sidabro medalius iškovojusį "Lyon". Pirmasis įvartis irgi buvo pelnytas pačioje rungtynių pradžioje. Jo autoriumi tapo Paulis Baysse.

Tuomet vyko atkakli kova, bet nesužaidus nė pusvalandžio iš aikštės už tai, jog užmynė ant varžovo rankos, buvo pašalintas Nabilis Fekiras ir Nicos futbolininkai įgavo kiekybinę persvarą.

Ši jiems leido kontroliuoti susitikimą, o 76-ąją minutę Jeanas Michelis Serri galiausiai padidino šeimininkų pranašumą. Neilgai trukus skirtumą triuškinančiu dar galėjo paversti Mario Balotelli, tačiau jis nerealizavo 11 metrų baudinio.

Po šios pergalės uostamiesčio vienuolikė artimiausius persekiotojus lenkia keturiais taškais.

"Toulouse" 3 - 1 "Monaco"

"Nice" 2 - 0 "Lyon"

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>