Tragiška D. de Gea klaida nulėmė dar vieną „Man United“ pralaimėjimą © Action Images via Reuters nuotr.

„Manchester United“ kyla vis didesnė grėsmė prarasti Čempionų lygos pozicijas. Sekmadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „raudonieji velniai“ išvykoje rezultatu 0:1 nusileido „West Ham“ futbolininkams.

Vienintėlis rungtynių įvartis krito įpusėjus pirmąjam kėliniui. 27 minutę Saidas Benrahma tolimu ir gana nestipriu smūgiu nuginklavo itin grubiai suklydusį „United“ vartininką Davidą de Geą.

Eriko ten Hago auklėtiniai likusioje susitikimo dalyje pademonstravo blankų puolimą ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą.

Po šio susitikimo „Man United“ vis dar išlieka ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje, tačiau į nugarą alsuojantys ir vienomis rungtynėmis daugiau sužaidę „Liverpool“ futbolininkai turi vienu tašku mažiau.