Tragiška serija tęsiasi: „Arsenal“ patyrė pralaimėjimą mače su „Everton“ © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienio vakarą dar vieną pralaimėjimą Anglijos „Premier“ lygoje patyrė Londono „Arsenal“ ekipa.

Mikelio Aetetos auklėtiniai išvykoje rezultatu 1:2 turėjo pripažinti „Everton“ ekipos pranašumą.

„Kanonierių“ problemos prasidėjo 22-ąją minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė komandos kapitonas Robas Holdingas.

Svečiai rezultatą išlygino 35-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Nicolas Pepe.

„Irisai“ lemiamą smūgį varžovams sudavė 45-ąją minutę, kai po kampinio galva kamuolį į vartus pasiuntė Yerry Mina.

Antrajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Arsenal“ futbolininkams, tačiau „Everton“ sėkmingai išlaikė minimalią persvarą ir šventė pergalę.

„Arsenal“ tai buvo jau septintosios iš eilės nelaimėtos rungtynės „Premier“ lygoje.

„Everton“ bent iki sekmadienio pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.