"Trakai" pirmieji pravėrė LFF taurės finalo duris

„SMScredit.lt A lygos“ lyderiai „Trakų“ klubas atsakomosiose 2015/16 m. LFF taurės rungtynėse ir antrą kartą įveikė Marijampolės „Sūduvą“ bei užsitikrino vietą varžybų finale.

Rungtynėse Marijampolės „Arvi“ manieže šeimininkai žaidė efektingai, tačiau svečiai iš Trakų žaidė efektyviai.  Jų pergalę lėmė vienas tikslus armėno Davido Aršakiano smūgis antrajame kėlinyje.

Nuo pat dvikovos pradžios „Sūduvos“ futbolininkai stengėsi įrodyti, jog jie yra verti vietos finale ir visomis pastangomis siekė panaikinti dviejų įvarčių deficitą. Visgi per pirmąsias minutes šeimininkams prie svečių vartų nieko pavojingo nepavyko sukurti.

Kėliniui įpusėjus „Trakų“ kapitono Deivido Česnauskio perdavimą kliudė vienas iš šeimininkų žaidėjų ir kamuolys rikošetu atšoko ypač klastingai, tačiau situaciją išgelbėjo Ivanas Kardumas. Kiek vėliau jau svečių vartininkui Mariui Rapaliui teko pademonstruoti savo sugebėjimus gelbstint savo vartus nuo pavojingo Predrago Pavlovičiaus smūgio.

Antrąjį kėlinį galingiau pradėjo senosios sostinės atstovai. 56 minutę Davidas Aršakianas turėjo puikią progą išvesti savo ekipą į priekį, tačiau armėnas nepasiekė kolegos skersuoto kamuolio. Po 6 minučių tikslų baudos smūgį atliko Arūnas Klimavičius, tačiau „Sūduva“ gelbėjo pavyzdingai rungtyniavęs vartų sargas iš Kroatijos.

Visgi kantriai savo progos laukęs „Trakų“ puolėjas D. Aršakianas 73 minutę nubaudė šeimininkus. Dar po kelinių minučių armėnas galėjo pelnyti ir antrąjį savo įvartį, tačiau jo sumanymas perkelti vartininką nepavyko.

Šeimininkai bandė gelbėtis į aikštę išleisdami Tomą Radzinevičių, kuris pagyvino jų komandos puolimą, tačiau norimų vaisių nedavė. Keletas patyrusio puolėjo smūgių skriejo šalia vartų, dar sykį jo smūgį blokavo M. Rapalis.

„Trakai“ ir antrą kartą įveikė Marijampolės ‚Sūduvą“ bei pagal dviejų rungtynių rezultatą 3:0 pateko į LFF taurės finalą.

Dar vienas finalininkas paaiškės sekmadienį Kaune, kur vietos „Stumbras“ susitiks su daugkartiniu taurės laimėtoju Vilniaus „Žalgiriu“.

LFF taurės finalas įvyks gegužės 15 dieną ir po 13 metų pertraukos bus žaidžiamas Telšiuose.