"Trakai" pralaimėjo lenkams, "Atlantas" išsiskyrė taikiai su Pietų Korėjos ekipa
Besiruošdami 2015 metų A lygos čempionatui, „Trakų“ futbolininkai sužaidė ketvirtąsias kontrolines rungtynes bei 1:4 pralaimėję Suvalkų „Wigry“ ekipai, patyrė skaudžiausią nesėkmę pasiruošimo metu.

Vertinant visas rungtynes, galutinis rezultatas neatspindi žaidimo – riteriai, jei ir nusipelnė pralaimėjimo, tai tikrai ne tokiu dideliu skirtumu.

„Wigry“ progų realizacija šiandien buvo fantastinė, „Trakų“ – deja, ne. Užtenka prisiminti po du Luko Kochanausko ir Davido Aršakiano išpuolius vienas prieš vieną prieš varžovų vartininką. Iš tų keturių progų realizuota buvo tik viena.

Ir vėl pasižymėjolegionierius iš Rusijos, kuris savo sąskaitoje per trejas draugiškas rungtynes turi jau keturis (!) tikslius smūgius. Apskritai, D.Aršakiano žaidimas kol kas palieka labai gerą įspūdį.

Be D.Aršakiano rungtynes starto sudėtyje šiandien pradėjo vartininkas Marius Rapalis, gynėjai Deividas Česnauskis, Linas Klimavičius, Justinas Januševskis ir Andrius Kazakevičius, saugai Rokas Stanulevičius, Artiomas Gurenko, Donatas Šėgžda bei Aleksandras Byčionokas ir puolėjas L.Kochanauskas.

Pačias rungtynes galima drąsiai skelti į tris dalis: pirmą kėlinį, antrą kėlinį iki 11 metrų baudinio ir po jo.

Pirmajame kėlinyje aikštėje lenkų klubo atstovai buvo ir tikslesni ir greitesni. Tiesa, progų jie nekūrė – įvarčius jiems dovanojo patys šiurkščiai klydę trakiškiai.

Po pertraukos vaizdas kardinaliai pasikeitė. Riteriai pradėjo žaisti tiksliau, tuo pačiu priversdami varžovus ilgai vargti be kamuolio. Gaila, kad tuo metu „Trakai“ pasižymėjo tik kartą, nors tą galėjo padaryti dar mažiausiai du kartus.

Banali tiesa – neįmuši tu, įmuš tau. „Wigry“ gavo progą mušti nuo 11 metrų žymos ir tuo šansu pasinaudojo. Baudinys į „Trakų“ vartus skiriamas antrose rungtynėse iš eilės – ir vėl varžovas pargriautas visiškai nepavojingoje situacijoje.

Rungtynių pabaigoje abiejų komandų sudėtyse žaidė praktiškai dubleriai. Tuo metu, trakiškių geras žaidimas jau buvo praeityje.

Kitą šeštadienį „Trakai“ vėl Marijampolėje žais dar vienas draugiškas rungtynes – šįsyk su Talino „Levadia“.

Įveikę Lietuvos vicečempionus Pakruojo „Kruojos“ futbolininkus 3:1, Pietų Korėjos „Daegu“ klubas nesugebėjo palaužti bronzos medalius iškovojusį Klaipėdos „Atlantą“.

Susitikimas tarp klaipėdiečių ir Azijos atstovų, kaip ir prieš dvejus metus, baigėsi taikiai: 2013-aisiais – 0:0, šeštadienį – 1:1.

Ketvirtąsias kontrolines rungtynes treniruočių stovykloje Kipre žaidę klaipėdiečiai sėkmingai pradėjo varžybas. Jau 9-ąją min., po Aurimo Jurgelevičiaus perdavimo, kamuolį į varžovų vartų tinklą pasiuntė Andrejus Paniukovas.

Nors „Atlanto“ strategas Konstantinas Sarsanija nusprendė rungtynėse su korėjiečiais daugiau laiko duoti žaisti jaunesniems žaidėjams arba naujokams, „Daegu“ futbolininkams ilgai neapvyko išlyginti rezultato.

Tai jiems pavyko padaryti po pertraukos – 53-iąją min. Per likusį laiką nė vienai iš komandų nebepavyko pasiekti pergalingo įvarčio.

Jau kitą dieną – sekmadienį „Atlantas“ išmėgins jėgas su „Yongchang“ ekipa. Vasario 9 dieną uostamiesčio vienuolikė grįš į Lietuvą. Dar kartą į Kiprą uostamiesčio futbolininkai išvyks vasario 16-ąją.