"Trakai" rezultatyviomis lygiosiomis sužaidė su latviais

Didelę žaidybinę persvarą pirmą valandą turėję, tačiau paskutinį pusvalandį varžovams atidavę „Trakų“ futbolininkai lygiosiomis 3:3 Rygoje užbaigė susitikimą su „Skonto“ ekipa. Visus tris įvarčius riteriams pelnė praėjusio sezono rezultatyviausias komandos žaidėjas Davidas Aršakianas.

Trakiškių vyriausiasis treneris  Valdas Urbonas šių rungtynių startui pasirinko tokį vienuoliktuką: vartuose – Marius Rapalis, gynyboje – Justinas Januševskis, Arūnas Klimavičius, Deividas Česnauskis ir Mattia Broli, saugai – Aleksandras Byčenokas, Martynas Dapkus, Jevgenijus Zasavickij, Nerijus Valskis, Artiomas Gurenko,puolime – D.Aršakianas.

Susitikimas prasidėjo įvarčių kruša. Vos prasidėjus dvikovai pasižymėjo D.Aršakianas, į kurio tikslų smūgį vos po kelių minučių po standartinės situacijos „Skonto“ atsakė savo įvarčiu. Penkioliktą minutę „Trakai“ vėl buvo priekyje, o tada, po labai abejotino 11 metrų baudinio rezultatas tapo 2:2. Dar iki pertraukos D.Aršakianas pasiekė „hat tricką“. Ir taip baigėsi pirmoji rungtynių dalis.

Antrojo kėlinio pradžioje „Trakai“ turėjo dar kelias puikias galimybes, tačiau jomis pasinaudoti nepavyko. Pakeitus pagrindinius žaidėjus, riteriai atidavė iniciatyvą „Skonto“, kurie iš pradžių rezultatą išlygino, o po to dar kelis kartus grasino trakiškių vartams.

Jau pirmadienį „Trakai“ išvyksta į Italiją, kur dešimties dienų stovykloje pratęs pasiruošimą supertaurės rungtynėms su Vilniaus „Žalgiriu“ bei būsimam sezonui.