“Trakų” klubas pasipildė septyniais naujais žaidėjais

Vienuoliktus metus gyvuojantis “Trakų” klubas savo komandą sustiprino septyniais naujais jaunais futbolininkais, kurie iš pradžių atstovaus pirmoje lygoje žaidžiančiai “Trakai B” ekipai.

Visas šis septynetas šį sezoną žaidė Elitinėje U17 lygoje Vilniaus “Ateities” komandoje, kuri rugpjūčio mėnesį žais finalines rungtynes dėl čempiono titulo su Nacionalinės futbolo akademijos auklėtiniais. Trys iš “Trakų” klubo naujokų – U17 rinktinės nariai.

Nuo šiol riterių sistemoje žais: Tomas Čepulis, Matas Gudaitis, Justinas Marazas, Elvinas Ališauskas, Jurijus Serbinas, Domas Verbušaitis ir Džiugas Tijūnėlis.

“Tai yra vieni geriausių jaunųjų futbolininkų Lietuvoje, tad suprantamas mūsų klubo noras juos priglausti po savo sparnu. Su “Ateities” treneriu Dainiumi Gudaičiu suderinome perėjimo sąlygas ir tuo labai džiaugiamės.

Kada juos pamatysime pagrindinėje komandoje? Viskas priklausys nuo jų tobulėjimo. Turime ne vieną pavyzdį, kai jaunas žaidėjas žaidžia A lygoje”, – “Trakų” oficialiai svetainei kalbėjo sporto direktorius Virmantas Lemežis.

“Trakų” jaunimo komanda pirmoje lygoje šiuo metu užima vienuoliktą vietą.

fkt.lt

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė