„TransInvest“ ekipos žaidėjai aplankė gydytojų prognozes neigiantį G. Kulbį

„TransInvest“ ekipos žaidėjai ligoninėje aplankė sunkią traumą besigydantį saugą Gajų Kulbį.

Apie tai rašoma ekipos soc. tinklo paskyroje:

„Po pergalingų sekmadienio rungtynių prieš FM ,,Klaipėda“ Vilniaus rajono FK „TransINVEST“ komandos nariai iškart išvyko į Palangos reabilitacijos ligoninę aplankyti sveikstančio Gajaus Kulbio, kuris, kaip gerai žinote, prieš 4 mėnesius žaisdamas šioje komandoje patyrė sunkią traumą.

Vos tik užėjus į palatą, Gajus mus pasitiko pakilios nuotaikos ir kuo greičiau norėjo palikti savo palatą.

Įteikus dovanėles, „Geležinio Vilko“ vardinę maikutę bei „Feyenoord“ klubo marškinėlius su 21/22 metų UEFA konferencijų lygos finalininkų parašais, dėl kurios klubo vardu norime padėkoti „Sportpoint“ bei Augustinui Kubiliūnui, jis papasakojo apie savo gijimą, prognozes bei laisvalaikį.

Turbūt visi, kada nors susitikę su Gajumi aikštelėje ar už jos ribų, žinote apie jo stiprų ir valingą charakterį, kuris reabilitacijoje jam padeda labai daug. Jau po operacijos Gajus savo daktarams pareiškė, kad po 3 mėnesių atsistos ant kojų.

Tą po sunkių reabilitacijų, kurios vyksta kiekvieną dieną, jam jau pavyko padaryti.

Vienas didžiausių Gajaus pasiekimų – pasiramstant 12 nueitų žingsnių, kas daktarų laikoma stebuklu.

Paklausus apie jo laisvalaikį, pirmiausiai prisimenama šeima, tačiau nepamirštamas ir futbolas. Jis šmaikštauja, kad po tiek peržiūrėtų įvairių lygų, taip pat ir FK „TransINVEST“ žaistų rungtynių, galėtų būti vienas geriausių futbolo žinovų ir analitikų. Komandos draugai prieš išvykdami palinkėjo Gajui sveikatos, stiprybės ir kad išsipildytų jo didžioji svajonė - Naujuosius metus sutikti namie su šeima.“

Straipsnio įvertinimas: 4 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos