„TransINVEST“ klubui – palankios žinios dėl dalyvavimo Konferencijų lygos atrankoje © lff.lt

Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas penktadienį sulaukė pozityvių naujienų dėl dalyvavimo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos varžybose.

Primename, kad LFF taurės nugalėtojai laimėję įgauna teisę dalyvauti atrankos varžybose, tačiau pernai šį trofėjų laimėjusios Vilniaus rajono komandos situacija ilgą laiką atrodė neaiški, mat klubas neatitiko vienos iš svarbių UEFA nustatytų taisyklių.

„3 metų taisykle“ reikalaujama, jog UEFA licencijos ir dalyvavimo UEFA varžybose siekiantis klubas ne trumpiau kaip tris iš eilės metus būtų LFF arba LFF nario narys bei LFF oficialiose varžybose būtų rungtyniavęs bent trejus metus iš eilės.

Visgi balandžio 26 d. UEFA CFCB (angl. „Club Financial Control Body“) priemė sprendimą patenkinti Vilniaus raj. „TransINVEST“ prašymą dėl išimties šiai vadinamajai „3 metų taisyklei“, o tai reiškia, kad klubas gali siekti UEFA licencijos.

LFF Licencijavimo komiteto posėdis sprendimus dėl UEFA licencijų išdavimo priims balandžio 29 d. (pirmadienį). Šiais metais UEFA licencijų siekia šie klubai: Panevėžys, Žalgiris, Šiauliai, TransINVEST, Kauno Žalgiris, Sūduva ir Gintra (UEFA Moterų Čempionių lygos licencija).

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB