„TransINVEST“ palaužė „Hegelmann“ bei visiškai priartėjo prie „Kauno Žalgirio“ © alyga.lt nuotr.

TOPLYGOS turnyro lentelėje į 2-ąją vietą sugrįžo Vilniaus rajono „TransINVEST“ komanda. 16-ojo turo Logistikos derbyje Mariaus Stankevičiaus treniruojama komanda 2:1 (2:0) įveikė Kauno rajono „Hegelmann“.

Pirmame kėlinyje „TransINVEST“ komandos pranašumas abejonių nekėlė. Vilniaus rajono komandai į priekį pavyko išsiveržti 9-ąją, kai po Xabi Auzmendi įvarčio savo 6-ąjį įvartį šiemet pelnė Stefanas Miloševičius.

Kiek vėliau juodkalnietis iš geros padėties nepataikė į vartų plotą, kitoje aikštės pusėje su tolimu Viliaus Armanavičiaus bandymu susitvarkė Mantas Bertašius. 35-ąją minutę mėlynai balti praleido antrą įvartį – kamuolį į savo vartus nukreipė pirmą mačą karjeroje starto sudėtyje pradėjęs Dominykas Pašilys.

Po pertraukos Galinėje intrigos buvo daugiau: 62-ąją minutę šeimininkai suklydo baudos aikštelės prieigose ir po Wesley perdavimo rezultatą sušvelnino Vedadas Radonja. Paskutinėmis minutėmis rezultatą lyginti siekė ir vartininkas Rokas Bagdonavičius, bet rezultato išlyginti nepavyko.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...