Traumą išsigydęs V.Šilėnas: „Mano charakteris – kovotojo“

Visą praėjusį sezoną dėl traumų vargęs Vaidotas Šilėnas rudenį kartu su gydytojais nusprendė atlikti operaciją, kuri gynėją nuo futbolo atitraukė penkiems mėnesiams. Tiesa, ne nuo sporto. Visą žiemą LFF svarmenų salėje V.Šilėnas stiprino raumenis, kad tik gavęs medikų leidimą – grįžti į aikštę, būtų maksimaliai pasiruošęs.

„Trakams“ pradėjus pasiruošimą sezonui, Vaidotas nuo komandos dar dirbo atskirai, o pastarajai sugrįžus iš Baltarusijos – po ilgo laukimo prisijungė prie visaverčių treniruočių.

„Noro daug, bet viskas atrodo, kaip pirmą kartą. Penki mėnesiai be futbolo yra ilgas laiko tarpas, tad natūralu, jog grįžimas nėra lengvos. Kojos vis dar stiklinės, baimės jausmas neišnykęs.. bet tai normalu“, – oficialiai „Trakų“ svetainei sakė pusantrų metų su riteriais kartu jau praleidęs V.Šilėnas.

Vaidai, traumos padariniai jau praeity?

Sunku pasakyti, tačiau faktas, kad kasdien jaučiuosi vis geriau ir geriau. Kitąkart po dviejų savaičių sunku sugrįžti, tad ko norėti, kai turėjau penkių mėnesių pauzę. Kūnas po treniruočių tarsi nesavas, bet tai yra neišvengiama.

Mano charakteris – kovotojo. Noriu per treniruotes išsikrauti maksimaliai. Taip pat noriu, kad ir komandos draugai iš manęs gautų papildomų emocijų. Tas laikas be futbolo emocijų prideda, o užvedus darbui komandos draugus, visiems tik geriau.

Šiemet „Trakų“ treniruotės yra nepaprastai intensyvios. Labai tai jaučiasi?

Tiesą sakant, per savo ilgą karjerą esu matęs įvairių trenerių ir turėjau įvairių pasiruošimų. Nejaučiu, kad būtų kažkas neįprasto. Aišku, kiekvienas treneris turi savo stilių, taktiką, braižą, tačiau negaliu pasakyti, kad man tai visiškai nauja. Pasiruošimas tam ir yra pasiruošimas, kad čia viskas vyktų intensyviau.

Ar treniruotėse jaučiasi, kad artėja kitas sezonas? Turiu omeny tai, kad beveik žaidėjai liko beveik visi tie patys..

Svarbiausias dalykas yra tas, kad sugrįžo žaidėjai, kurie pernai kentėjo dėl sunkių traumų. Jos itin koregavo komandos žaidimą, braižą ir net taktines schemas. Apskritai, tos traumos sumažino rokiruotę, juk kai treneris turi tik trylika, o ne dvidešimt žaidėjų, yra sunku.

Dabartinėje situacijoje, kiekvienas turime papildomai stengtis, kad įrodytumėm, jog esame verti žaisti. Kiekvieno žaidėjo sugrįžimas ar prisijungimas visus motyvuoja žaisti kuo geriau.

Taip, tiesa, didelių pasikeitimų komandoje nėra, tačiau tai tik į gera. Tai reiškia, kad branduolys yra stiprus, o pasipildę keliais naujais žaidėjais, turėsime daugiau galimybių pasiekti tokį rezultatą, kokio norime.

Kokiomis savybėmis pasižymi naujasis „Trakų“ treneris?

Man patinka tvarka, aiškumas ir konkretumas. Viskas yra išdėstoma aiškiai, nėra jokių emocijų. Manau, kad viskas bus gerai.

Šeštadienį komanda žais kontrolines rungtynes. Galbūt jose jau būsi ne žiūrovas?

Man vis dar sunku spręsti dėl savo būsenos, todėl į šį klausimą kol kas atsakyti dar negaliu. Mano darbas tik prasideda, o ar galėsiu žaisti – priklauso tik nuo gydytojo ir trenerių. Jei pasakys, kad galiu – eisiu ir žaisiu. Aš tam ruošiuosi.

Visada noriu žaisti, bet tuo pačiu suprantu, kad reikia išlaikyti šaltą protą ir išlaukti. Jei atvirai, didelių vilčių nededu, tačiau gali būti visaip.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos