Trečiadienio Anglijos spaudos apžvalga © Eurofootball.lt
Trečiadienio Anglijos spauda rašo apie "Wolves" ir "Sunderland" norą įsigyti Andy O‘Brieną, Pavelo Mareso nepavykusį perėjimą į "Bolton", "Norwich" susidomėjimą "Tottenham" jauniu, Ashley Cole`o pasisakymą apie "Arsenal" klubo jaunimą, Sero Alekso Fergusono bijojimą prastai pasirodyti UEFA Čempionų Lygoje, Davido Jameso ir Solo Campbello galimą sugrįžimą į Anglijos rinktinę, Martino O‘Neillo perspėjimą ir galimą Jimmy Bullardo iškritimą visam likusiam sezonui.

"Everton" kairiojo krašto gynėjas Patas Boyle`as pasiruošęs būti paskolintas "Norwich". ("The Sun")

"Wolves" ir "Sunderland" nusižiūrėjo "Portsmouth" gynėją Andy O‘Brieną. ("The Sun")

"Hull" žaidėjas Nickas Barmby atsisakė būti paskolintas "Sheffield Wednesday" ekipai. ("The Sun")

Čekijos rinktinės ir Sankt Peterburgo "Zenit" gynėjui Pavelui Marešui nepavyko pasirašyti sutarties su "Bolton" todėl, kad jo fizinis pasiruošimas neatitiko reikalautų standartų. ("The Independent")

"Norwich" pateiktas pasiūlymas išsinuomoti Anglijos jaunimo (U-21) žaidėją Tomą Huddlestone`ą iš "Tottenham" buvo atmestas. ("Daily Star")

"Dundee United" šiandien pradės derybas su Kongo DR saugu Francku Matinguo, kuris anksčiau rungtyniavo "Bastia" klube. ("Daily Mail")

Izraelio rinktinės saugas Yossi Benayounas sako, kad "West Ham" bus įsigytas už 100 milijonų svarų sterlingų, o naujuoju klubo savininku bus Kia Joorabchianas. ("The Sun")

"Chelsea" gynėjas Ashley Cole`as teigia, kad daugelis jaunų žaidėjų žaidžiančių "Arsenal" klube yra "tingūs ir arogantiški". ("The Times")

Treneris Seras Aleksas Fergusonas pripažino kad "Man Utd" bijo prastai pasirodyti UEFA Čempionų Lygoje. (Įvairūs)

"Leeds" trenerio Kevino Backwello ateitis priklauso nuo trečiadienį įvyksiančių rungtynių prieš "Sunderland". ("Daily Mail")

Anglijos vyr. treneris Steve`as McClarenas kalbėdamas su "Portsmouth" duetu vartininku Davidu Jamesu ir gynėju Solu Campbellu pareiškė, kad jie gali sugįžti į nacionalinę rinktinę, kadangį šį sezoną abu žaidėjai padarė didžiulį įspūdį. ("The Independent")

19 metų naujokas gynėjas Scottas Cuthbertas gali debiutuoti "Celtic" gretose trečiadienio Čempionų lygos mače prieš "Man Utd", kadangi neaišku, ar rungtynėse galės žaisti Gary Caldwellas ir Stephenas McManusas. (Daily Record)

"Celtic" gynėjas Bobo Balde trečiadienio rytą skris į Mančesterį, nes sugrįžęs po traumos žaidė už dublerius ir "Old Trafford" vyksiančiame mače gali užimti vietą ant atsarginių žaidėjų suolelio. ("Daily Star")

Buvęs "Celtic" strategas Martinas O‘Neillas perspėja "Man Utd" nenuvertinti Gordono Starchano treniruojamos ekipos. ("Daily Record")

Buvęs "Rangers" treneris Alexas McLeishas buvo Sero Alekso Fergusono svečias "Man Utd" treniruočių bazėje. ("Daily Express")

"Fulham" saugas Jimmy Bullardas dėl patirtos dešinės kojos kelio traumos gali praleisti likusią sezono dalį. (Įvairūs)

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė