Trečiadienio Ispanijos spaudos apžvalga © Eurofootball.lt
Katalonijos spauda šiandien rašo apie puikią "Barcelona" pergalę bei žaidėjų nusiteikimą sekančioms rungtynėms, apie besitęsiantį karą dėl "Real" prezidentio kėdės, Cicinho ateitį, "Espanyol" planus ir "Barcelona" žvalgybą Portugalijoje.

Kastilijos žiniasklaida šiandien rašo apie būsimą "Real" mačą prieš Lyono komandą, prancūzų netektį, "Real" legendos F. Pusko ligą, Ronaldo reabilitaciją ir žodžių karą dėl prezidento rinkimų rezultatų.

Sport

Po triuškinančios pergalės prieš Sofijos "Levski" Ronaldinho pareiškė, kad komandos budrumas neturi būti užmigdytas ir žaidėjai turi "abi kojas laikyti ant žemės", nes priekyje dar daug svarbių mačų.

"Barcos" lyderis taip pat pažymėjo, kad komanda sužaidė nuostabias rungtynės ir visi žaidėjai aikštėje dirbo nuoširdžiai.

Ramonas Calderonas kirto atgal. Madrido "Real" prezidentas pareiškė, kad jei Juanas Miguelis Villar Miras ir toliau bandys destabilizuoti padėtį ir savo metodais sieks perskaičiuoti balsus, jis paskelbsiąs "tokių dalykų, nuo kurių Villar Mirui bus negerai".

Madrido "Real" pasiruošęs atsiskaityti su Lyono "Olympique" už tai, kad šis taip ilgai vilkino Mahamadou Diarra pardavimą.

"Barcos" firminėse parduotuvėse pasirodę komandos marškinėliai su UNICEF logotipu buvo žaibiškai iššluoti nuo lentynų.

"Espanyol" treneris Ernesto Valverde klube žada revoliuciją ir teigia, kad atgaivins komandą, kuri po nesėkmių Ispanijoje, turi būti psichologiškai gerai pasirengusi UEFA Taurės varžyboms.

Madrido "Real" per žiemos transferų langą gali perleisti brazilą Cicinho "Roma" klubui, o mainais bandyti įsigyti gynėjus Christianą Chivu arba Phillipe'ą Mexes.

Brazilas Kaka žurnalistams teigė, kad nesiruošia vykti į "Real" ir planuoja likti "Milan" klube.

"Manchester United" treneris Seras Alexas Fergiusonas pripažino, kad patyrė fiasko, kai nepavyko į klubą privilioti Marcoso Senna iš "Villarreal".

Londono "Arsenal" net ir be Thierry Henry yra įvardijamas dvikovos su "Hamburger" favoritu, o "Old Trafford" stadione šiandien įvyks "mūšis dėl Anglijos".

El Mundo Deportivo

"Barcelona" sporto direktorius Txiki Begiristainas teigė, kad Katalonijos klubas nesižvalgo jokių žaidėjų Portugalijoje. Prieš kurį laiką buvo pasklidusios žinios, kad "Barcelona" skautai aktyviai stebėjo kelis įvairaus lygio komandų mačus Portugalijoje.

Teigiama, kad "Barcos" žvilgsniai vistiek krypsta į jaunuosius "Porto" komandos žaidėjus argentinietį Lucho Gonzalezą ir brazilą Andersoną.

Dienraščio surengtoje skaitytojų apklausoje realiausiu kandidatu pakeisti Luisą Aragonesą, jei šis vistik netektų savo posto, įvardijamas Vicente Del Bosque.

Marca

Dienraštis daugiausiai dėmesio skyrė artėjančiai "Real" kovai su "Lyon" ekipa, pakalbino abiejų komandų žaidėjus bei trenerius. Abiejų stovyklų atstovai pripažįsta, kad priešininkai rimti, tačiau žada pergalę savo komandoms.

Ronaldo rebilitaciją tęs... golfo lauke kartu su profesionalais. Lėšos surinktos už golfo partiją atiteks Madrido mokyklų fondui.

Ronaldinho darsyk patvirtino, kad "Barcos" viduje atmosfera kuo puikiausia. "Nesvarbu su kuo žaidžiame, mums visiems tai vienas džiaugsmas" - teigė Katalonijos superklubo lyderis.

Ramono Calderono ir J.M.Villar Miro karas dėl prezidento rinkimų rezultatų teisėtumo tęsiasi. Pastarasis toliau reikalauja, kad būtų įskaityti paštu gauti Madrido klubo socios balsai.

As

Lyono puolėjas Johnas Carew nežais mače su "Real" dėl dešinės kojos traumos ir tai suteikia Ispanijos sostinės klubui papildomų šansų.

Mahamadou Diarra teigė, kad "Real" klubas turi daug galimybių iškovoti kokį nors titulą. AS pažymi, kad sostinės klubas nelaimėjo nieko, kai komandą paliko Claude'as Makelele.

Madrido "Real" legenda vengras Ferencas Puskas atsidūrė ligoninėje. Jį jau šeštus metus vargina Alzheimerio liga.