Trečiąjį A lygos ratą užbaigė fantastiška drama Gargžduose © E. Žaldario nuotr.

Sekmadienį šalies A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su Gargždų „Banga“. Dramatiškai vykęs susitikimas baigėsi taikiai 3:3.

Abiejų ekipų futbolininkai rungtynes pradėjo be didesnės žvalgybos.

Jau 7-ąją mačo minutę svečiai turėjo neblogą progą pasižymėti. Prie „Bangos“ vartų pakėlus kampinį „Panevėžio“ puolėjas Jorge Elias, būdamas nugara į šeimininkų vartus, krisdamas per save efektingai smūgiavo, bet gargdiškių vartininkas Ignas Driomovas nukreipė kamuolį į kampinį. Dar kartą pakėlus kampinį tas pats J. Elias vėl bandė nukreipti kamuolį į „Bangos“ vartus, bet brazilo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia šeimininkų vartų virpsto.

Po kelių minučių stipriai ir pavojingai iš toli šovė Deividas Lukošius, bet gargždiškio smūgiuotas kamuolys praskriejo virš „Panevėžio“ vartų skersinio.

Po to kurį laiką žaidimas nurimo, o abiejų komandų vartininkai darbo turėjo nedaug.

33-ąją rungtynių minutę šeimininkai išsiveržė į priekį. Po skerso perdavimo baudos aikštelėje be priežiūros paliktas Shogo Yoshikawa iš arti pasiuntė kamuolį į „Panevėžio“ ekipos vartus.

40-ąją mačo minutę Rafaelis Floro atliko tolimą stiprų smūgį, bet „Bangos“ vartininkas nesunkiai kamuolį sugavo.

Poilsio komandos išėjo šeimininkams pirmaujant rezultatu 1:0.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje svečiai turėjo gerą galimybę išlyginti rezultatą. Po juvelyriško Edenilsono Bergonsi perdavimo šeimininkų baudos aikštelę įsiveržė J. Elias, bet brazilo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia „Bangos“ vartų virpsto.

58-ąją minutę gargždiškiai jau pirmavo rezultatu 2:0. Ką tik po keitimo aikštėje pasirodęs Julius Kasparavičius tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į svečių vartus.

Iškart po to „Panevėžio“ treneriai vienu metu išleido tris naujus žaidėjus į aikštelę, kas akivaizdžiai pagyvino svečių ekipos žaidimą.

66-ąją susitikimo minutę aktyviai rungtyniavęs J. Elias sugebėjo įmušti įvartį ir sugrąžinti intrigą šiame susitikime. Jau po minutės „Bangos“ komanda vėl galėjo atstatyti dviejų įvarčių skirtumą, bet tame epizode puikiai sužaidė „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto.

Kitos panevėžiečių atakas metu už pražangą baudos aikštelėje prieš Luką Čerkauską mačo arbitras paskyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus, kurį tiksliai realizaco Ernestas Veliulis.

70-ąją susitikimo minutę rezultatas tapo 2:2.

Esant lygiam rezultatui aktyviai stengėsi žaisti tiek vienos, tiek kitos komandos futbolininkai.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos panevėžiečiai perėmė iniciatyvą ir stengėsi išplėšti pergalę.

88-ąją minutę šeimininkai po greitos atakos turėjo puikią progą vėl išsiveržti į priekį, bet fantastiškai sužaidė savo tvirtovę apgynęs R. Broetto.

Jau per teisėjo pridėtą laiką puikiu tolimu smūgiu Rafaelis Floro išvedė „Panevėžio“ komandą į priekį, bet nepraėjus nė minutei Deividas Padaigis išlygino rezultatą – 3:3.

„Panevėžio“ gynėjas Vytas Gašpuitis vėl buvo arti tikslo išvesti svečius į priekį, bet savo komandą nuo įvarčio išgelbėjo „Bangos“ vartininkas I. Driomovas.

Mačas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.