Trečias kluptelėjimas iš eilės: „Žalgiris“ draugiškose nusileido „Hegelmann“ ekipai © E. Žaldario nuotr.

Septintose kontrolinėse rungtynėse „Žalgiris“ rezultatu 1:3 (0:2) pralaimėjo Kauno rajono „Hegelmann“ komandai.

Žalgiriečių sudėtyje šiose rungtynėse debiutavo neseniai atvykę Nemanja Mihajlovičius ir Nikola Petkovičius, į starto sudėtį po ligos grįžo Ovidijus Verbickas.

Pirmasis kėlinys susiklostė nesėkmingai – šeimininkams nesisekė užbaigti atakų, o svečiai turėtais šansais pasinaudojo.

14 min. Po smūgio į artimąjį vartų kampą pasižymėjo Artiomas Ščedrij, o kėlinio pabaigoje galva įmušė Patrickas Popescu.

Antrajame kėlinyje žalgiriečių atakos buvo aštresnės. Po kampinio smūgis nepavyko M. Mikulėnui, o kitame epizode po J. Bopesu perdavimo iš krašto netikslus buvo N. Petkovičiaus smūgis galva.

80 min. Po J. Bopesu perdavimo smūgiu galva pirmąjį savo įvartį pagrindinėje komandoje įmušė Patrikas Matyžonokas.

Tačiau netrukus į tai atsakė varžovai – pasižymėjo Kipras Keliauskas.

Vėliau P. Matyžonokas galėjo pelnyti savo antrą įvartį, bet iš arti smūgiavo virš skersinio.