Trečioji "Ateitis CUP" taurė iškeliauja į Italiją

Didžiausiame Baltijos šalyse vaikų futbolo turnyre „Ateitis CUP“ trylikamečių laimėtojais tapo Bergamo „Atalantos“ akademijos jaunieji futbolininkai. Jie turnyre iškovojo visas šešias pergales, įskaitant užtikrintą laimėjimą finale prieš Daugpilio „Daugavos“ futbolininkus.

„Organizacija ir pats turnyras buvo paties aukščiausio lygio. Nesmagu tik dėl to, kad per tris dienas nespėjome pamatyti Vilniaus. Kita vertus, dėl to būsime priversti čia sugrįžti“, – prieš išvyką į Italiją sakė „Atalantos“ akademijos treneris Andrea di Cintio.

Bergamo ekipa pusfinalyje nugalėjo Panevėžio futbolo akademijos trylikamečius, kurie tapo pirmieji šiame sezone sugebėję pakilti ant prizininkų pakylos. Juozo Aleksos auklėtiniai kovoje dėl bronzos 3:1 įveikė Rigos „Supernovą“.

„Įdomu, kaip būtų buvę, jei pusfinalyje mums būtų atitekusi ne „Atalanta“, o „Daugava“. Tai yra varžovas, kurį mes ne kartą esame įveikę ir kuris turbūt dar daugiau kartų yra įveikęs mus. Vis tik komandos pasirodymu esu patenkintas“, – po turnyro kalbėjo J.Aleksa, kurio auklėtinis Žygimantas Baguška pelnė 8 įvarčius bei tapo rezultatyviausiu „Ateitis CUP“ žaidėju.

Pasibaigusiame turnyre dalyvavo šešiolika komandų iš šešių šalių: Lietuvos, Italijos, Suomijos, Latvijos, Baltarusijos bei Rusijos. Šį savaitgalį „Ateitis CUP“ turnyre varžysis penkiolikmečiai, tarp kurių net keturių šalių čempionai: Rusijos (Maskvos „Lokomotyv“), Latvijos (Rygos „Metta“), Baltarusijos (Borisovo BATE) ir kiek anksčiau Lietuvos pirmenybes laimėjusi „Ateities“ komanda.

Per septynias savaites „Ateitis CUP“ turnyra aplankys per 140 komandų bei 3000 jaunųjų futbolininkų.