Treneris G.Staučė tapo Lenkijos čempionu (VIDEO)

Gintaras Staučė spalvingos karjeros apdovanojimų kolekciją papildė Lenkijos čempiono titulu. Šiuo metu vartininkų treneriu dirbantis lietuvis tai padarė sekmadienį, kai aukščiausios kaimyninės šalies lygos „Ekstraklasa“ paskutinio turo rungtynėse Varšuvos „Legia Warszawa“ namie 3:0 (1:0) nugalėjo Ščecino „Pogoń Szczecin“.

Lenkijos sostinės komanda į priekį išsiveržė 14-ąją minutę, kai kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Pogoń Szczecin“ atstovas Jakubas Czerwińskis (1:0).

Vėliau čempionai mušė patys. 83-ąją minutę pasižymėjo vengras Nemanja Nikolićius (2:0), 86-ąją – suomis Kasperas Hämäläinenas (3:0).

„Legia Warszawa“ surinko 43 taškus ir trimis aplenkė Glivicės „Piast Gliwice“. Pastaroji sekmadienį 0:1 (0:1) namie pralaimėjo Liubino „Zagłębie Lubin“.

Varšuvos komanda iškovojo vietą UEFA Čempionų lygos kvalifikaciniame turnyre.

Gegužės 2-ąją „Legia Warszawa“ laimėjo ir Lenkijos taurę, finale 1:0 (0:0) nugalėjusi Poznanės „Lech Poznań“.

G. Staučė „Legia Warszawa“ vartininkų treneriu dirba nuo praėjusiųjų metų. Šiuo metu 46-erių lietuvis – ruso Stanislavo Cherchesovo asistentas.