Trijų įvarčių deficitą panaikinęs "Arsenal" sensacingai išplėšė tašką prieš "Bournemouth" (VIDEO)

Antradienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos trejos 20-ojo turo rungtynės.

"Bournemouth" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Londono "Arsenal". Šeimininkai vienu metu pirmavo rezultatu 3-0, tačiau "kanonierių" parodytas charakteris rungtynių pabaigoje atnešė lygiąsias rezultatu 3-3.

Nuo pat rungtynių pradžios "Bournemouth" ėmėsi iniciatyvos ir kūrė pavojingas atakas. 16-ąją minutę šeimininkai jau džiaugėsi įvarčio persvara - be priežiūros dešiniajame krašte paliktas Charlie Danielsas pasiuntė kamuolį į Petro Čecho ginamų vartų tinklą.

Atrodė, kad "kanonieriai" pernelyg po praleisto įvarčio nesutriko, tačiau "Bournemouth" atakos tęsėsi. 20-ąją minutę Ryanas Fraseris išprovokavo varžovų pražangą baudos aikštelėje ir į "Arsenal" vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Jį sėkmingai realizavo Calumas Wilsonas ir padidino komandos pranašumą iki dviejų įvarčių.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką "Arsenal" taip ir nesukūrė jokios pavojingos progos. Kitos 45 minutės, kaip ir buvo galima tikėtis, prasidėjo aktyvesniu svečių žaidimu.

"Arsenal" žaidė aktyviau, tačiau 58-ąją minutę po nubausti trečiuoju įvarčiu - po puikaus reido pasižymėjo R. Fraseris. Po dar vieno įvarčio atrodė, kad Arsene'o Wengero auklėtiniai šioje dvikovoje apie taškus gali tik pasvajoti.

Tačiau intrigą sugrąžino 70-ąją minutę pelnytas Alexio Sachezo įvartis, o dar didesnė įtampa "Dean Court" stadione tapo po to, kai po nuostabaus Oliverio Giroud perdavimo dar nuostabesnį įvartį pelnė Lucas Perezas.

"Arsenal" ekipai be teisėjo pridėto laiką dar liko žaisti be 15 minučių, todėl prie šeimininkų vartų kilo spaudimas. 82-ąją minutę "Bournemouth" sulaukė dar vienos problemos - raudoną kortelę prieš save išvydo komandos kapitonas Simonas Francis.

Šiaurės Londono ekipa pajuto, kad šioje dvikovoje dar ne viskas ir sensacingai 92-ąją minutę lygiąsias išplėšė O. Giroud. Prancūzas po puikaus Granito Xhakos perdavimo galva nukreipė kamuolį į varžovų vartus ir neabejotinai buvo geriausias šios dvikovos žaidėjas.

"Arsenal" po lygiųjų nukrito į ketvirtąją vietą ir Londono "Tottenham" ekipos pergalės atveju gali nukristi dar pozicija žemyn.

Kitoje akistatoje "Swansea" klubui galiausiai pavyko nutraukti nesėkmių seriją ir rezultatu 2-1 buvo įveikta "Crystal Palace" ekipa. Tuo tarpu "Stoke City" namuose įrodė pranašumą prieš "Watford".

"Bournemouth" 3 - 3 "Arsenal"
16' [1 - 0] C. Daniels
20' [2 - 0] C. Wilson (11 m. baudinys)
58' [3 - 0] R. Fraser
70' [3 - 1] A. Sanchez
75' [3 - 2] L. Perez
90+2' [3 - 3] O. Giroud
82' S. Francis ("Bournemouth") pašalintas iš aikštės

"Crystal Palace" 1 - 2 "Swansea"
42' [0 - 1] A. Mawson
83' [1 - 1] W. Zaha
88' [1 - 2] A. Rangel

"Stoke City" 2 - 0 "Watford"
45' [1 - 0] R. Sahwcross
49' [2 - 0] P. Crouch