Trijų įvarčių deficitą panaikinusi "Lazio" ekipa išplėšė tašką mače su "Atalanta"

Šeštadienį startavo aštuntasis "Serie A" turas, kurį pradėjo "Lazio" bei "Atalanta" ekipų susidūrimas Romoje, kuris baigėsi lygiosiomis 3:3.

"Atalanta" į priekį išsiveržė 23-ąją minutę, kuomet tiksliu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo Luisas Murielis. Tas pats kolumbietis vos po penkių minučių padvigubino svečių persvarą.

Dar vieną skaudų smūgį "Lazio" gavo prieš pat pertrauką, kai 37-ąją minutę trečiąjį "Atalanta" ekipos įvartį pelnė Alejandro Gomezas.

Vis tik "Lazio" nepalūžo ir antrajame kėlinyje atsakė trimis savo įvarčiais. 69-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavęs Ciro Immobile pradėjo šeimininkų sugrįžimą, o vos po minutės Joaquinas Correa pelnė antrąjį savo ekipos įvartį.

Tašką Romos ekipa išplėšė jau per teisėjo pridėtą laiką, kai dar vieną 11 metrų baudinį realizavo C. Immobile.

"Atalanta" su 17 taškų žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje, "Lazio" su 12 taškų yra šeštoje.