Trileris Italijoje: 7 įvarčiai, 3 raudonos kortelės ir „Fiorentinos“ triumfas per pratęsimą © JumpStory nuotr.

Italijos taurės aštuntfinalyje „Fiorentina“, išvykoje, po pratęsimo rezultatu 5:2 įveikė „Napoli” vienuolikę.

Pirmasis įvartis krito 41 minutę. „Fiorentina“ ekipos puolimo lyderis Dusanas Vlahovicius taikliu smūgiu į apatinį vartų kampą nuginklavo priešininkų vartininką.

Svečių džiaugsmas truko lygiai 3 minutes. 44 minutę po Andrea Petagna perdavimo Driesas Mertensas iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą ir rezultatas tapo lygus.

Negana to, 45+2 minutę „Fiorentina” ekipos vartininkas Bartlomiejus Dragowskis grubiai prasižengė ir prieš save išvydo raudoną kortelę.

Tačiau tai nesutrugdė svečiams antrame kėlinyje išsiveržti į priekį. 58 minutę prie atšokusio kamuolio pirmas suskubęs Cristiano Biraghi galingu ir taikliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 2:1.

Neapoliečių užduotį išlyginti rezultatą dar labiau apsunkino 84 minutę grubiai prasižengęs Hirvingas Lozano. Teisėjas po VAR peržiūros įvertino žaidėjo veiksmus ir parodė meksikiečiui raudoną kortelę.

Negana to, 90+5 minutę iš aikštės išvarytas buvo ir dar vienas šeimininkų žaidėjas. Fabianui Ruizui buvo parodyta antra geltona kortelė ir Luciano Spaletti auklėtiniai liko žaisti devyniese.

Tačiau vos už minutės „Napoli“ dramatiškai išlygino rezultatą. Po rikošeto baudos aikštelėje kamuolį gavęs Andrea Petagna žemu ir galingu smūgiu į vartų vidurį nuginklavo priešininkų vartininką. Rezultatas tapo 2:2 ir rungtynės kėlėsi į pratęsimą.

Pratęsimo metu savo pranašumą be didesnio vargo įrodė „Fiorentina“ komandos futbolininkai. 105+1 minutę pasižymėjo Lorenzo Venuti. Gynėjas priimė kamuolį baudos aikštelėje techniškai priimė kamuolį baudos aikštelėje ir smūgiu į apatinį vartų kampą išvedė savo komandai į priekį.

Antrame pratęsimo kėlinyje įvartį pelnęs Venuti, atliko perdavimą po keitimo pasirodžiusiam Krzystofui Piatekui ir lenkas galingu smūgiu nepaliko šansų priešininkų vartininkui Davidui Ospina.

Na ir paskutinį „vinį į neapoliečių karstą“ įkalė Youssefas Maleh. Puikų individualų meistriškumą pademonstravęs morokietis šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į vartus ir penktuoju savo komandos įvarčiu uždarė rungtynes.

Vincenzo Italiano auklėtiniai po šios dramatiškos pergalės išplėšė kelialapį į Italijos taurės ketvirtfinalį.