Trileryje - dramatiška "Ekrano" pergalė prieš "Sūduvą" © Eurofootball.lt
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės ketvirtfinalio mače Panevėžio "Ekranas" po dramatiškos kovos ir 11 metrų baudinių serijos rezultatu 5:4 palaužė Marijampolės "Sūduvą" ir prasimušė tarp keturių stipriausių turnyro ekipų.

Panevėžio "%c00033" 1 - 1 "%c00125"
(11 m. baudinių serija 4:3)
13' [1 - 0] Povilas Lukšys
77' [1 - 1] Giedrius Klevinskas

"Ekranas": Bogdan Stefanovič; Taavi Rahn, Alfredas Skroblas, Gediminas Paulauskas, Laurynas Rimavičius; Giedrius Tomkevičius, Andrius Šidlauskas, Dainius Saulėnas (86' Mantas Savėnas), Vitalijus Kavaliauskas (69' Paulius Janušauskas); Egidijus Varnas, Povilas Lukšys.

"Sūduva": Dovydas Urba; Gvidas Grigas, Giedrius Klevinskas (101' Maikel Feldman), Artūras Kėrys, Karolis Jasaitis; Tomas Miklinevičius, Nerijus Mačiulis (46' Giedrius Slavickas), Darius Maciulevičius (91' Otavio Braga), Andrius Urbšys (46' Willer Souza Olivero); Gvidas Juška (46' Sergej Koziuberda), Jose Negreiros.

Dvikovą aktyviau pradėjo marijampoliečiai - per pirmąsias keletą minučių jie surengė kelias pavojingas atakas, tačiau "Ekranui" pavyko apsiginti. Bene geriausią progą turėjo G.Juška, bet jo smūgiuotą kamuolį sugavo vartininkas B.Stefanovičius.

Panevėžiečius tai, atrodo, pažadino, ir 13 minutę šeimininkai įsiveržė į priekį - vienas prieš D.Urbą iššokęs puolėjas P.Lukšys be vargo pasiuntė kamuolį į tinklą ir išvedė savo ekipą į priekį.

Po šio smūgio "Sūduva" atsigavo ir vėl ėmė atakuoti, bet neilgam - netrukus iniciatyvą tvirtai į savo rankas perėmė šeimininkai. 34-ąją minutę jie turėjo puikią progą padvigubinti pranašumą, bet tiek gynėją suklaidinusio P.Lukšio, tiek pirmojo prie kamuolio prišokusio E.Varno bandymus atrėmė puikiai šiame epizode sužaidęs D.Urba.

Antrasis kėlinys prasidėjo apylygiai, bet kuo toliau, tuo labiau varžovus spaudė žūt būt įvarčio siekusi "Sūduva". Galiausiai, pasinaudoję gynėjų klaidomis, marijampoliečiai pasiekė savo - iš pradžių po kampinio du smūgius atrėmė "Ekrano" vartininkas, bet trečiuoju mėginimu galva G.Klevinskui 77 minutę pavyko pasiųsti kamuolį į tinklą ir atstatyti pusiausvyrą.

Per likusį laiką įvarčių pelnyta nebuvo, o pratęsimo metu abi komandos per daug nesižvalgydamos atgal atakavo.

Gaisrai kilo prie abiejų vienuolikių vartų - iš pradžių "Ekrano" gynėjas Tavi Rahnas iš 7 metrų pataikė tiesiai į vartininką, o prieš pat pratęsimo pabaigą skelbiantį švilpuką po perdavimo į baudos aikštelę W.Oliveirai pritrūko vos kelių centimetrų kamuoliui pasiekti - išplėšti dramatiškos pergalės legionieriui nepavyko.

Galiausiai komandoms teko mušti 11 metrų baudinius. Nors "Ekrano" gynėjas G.Paulauskas pasiuntė kamuolį virš vartų, J.Negreiros ir K.Jasaičio klaidos leido pergale džiaugtis šeimininkams.

Tuo tarpu paskutiniosios ketvirtfinalio rungtynės tarp "Šiaulių" ir Klaipėdos "Atlanto" nukeltos į lapkričio 13 dieną.