UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio mačas tarp „Leipzig“ ir Madrido „Atletico“ komandų pasibaigė vokiečių ekipos triumfu 2:1.
Po rungtynių Bundeslygos klubo strategas Julianas Nagelsmannas kalbėjo:
„Po pergalės ekipoje – pačios geriausios emocijos. Labai didžiuojuosi savo komanda, mes pasirodėme puikiai.
Aišku, kaip treneris, jau turiu žvalgytis į kitą mačą ir ruoštis būsimiems varžovams.
Neturėsime daug laiko švęsti pergalei, tačiau galbūt viešbutyje išgersime alaus ir sukaupsime visą dėmesį į Paryžiaus „Saint Germain“, – sakė J. Nagelsmannas.
„Leipzig“ ir PSG mačas įvyks rugpjūčio 18 dieną.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą