Triuškinama "Šilutės" pergalė © Eurofootball.lt
Pirmosios "A-lygos" 10 turo rungtynės prasidėjo šiandien, 13:00. Vilniaus "Žalgirio" stadione susitiko dvi autsaiderės - "Vilniaus" ir "Šilutės" ekipos.

Svečiai buvo visa galva pranašesni už varžovus, sutriuškino juos 0-4, ir turnyrinėje lentelėje pakilo į priešpaskutinę vietą. Tai buvo pirmoji šilutiškių pergalę šį sezoną. Likusieji trys turo susitikimai bus žaidžiami 17 valandą

"%c00140" - "%c00141" 0 - 4
12' %p02576
20', 60' %p02720
56' %p02734

Pirmasis pavojus prie šeimininkų vartų kilo penktą minutę, kai Marius Žaliūkas dešiniame baudos aikštelės krašte gavęs kamuolį smūgiavo, bet vartininkas buvo savo vietoje. 12 minutę panašioje situacijoje atsidūrė Veseljevas, tik šį kartą vartininkui atmušus smūgį, jis iš antro bandymo pasiuntė kamuolį į vartus.

Po aštuonių minučių šilutiškiai padvigubino skirtumą - vilniečiai prarado kamuolį aikštės viduryje, tuo pasinaudojo Svajūnas Česnulis, kuris iš baudos aikštelės prieigų smūgiavo stipriai ir tiksliai.

Šeimininkams toliau nesisekė kurti atakų, nes trūkdavo tikslių perdavimų šalia vartų. Kėlinio pabaigoje skirtumą dar labiau galėjo padidinti Olegas Mozgovojus, bet jo baudos smūgis iš 15 metrų skriejo pro šalį.

Antrasis kėlinys prasidėjo lietumi. Gerą progą sušvelninti rezultatą turėjo Jevgenijus Gikas, atsidūręs laisvas prieš vartus, tačiau jo smūgis skriejo tiesiai į vartininką Skinderį. Netrukus kitoje aikštės pusėje vos nepasižymėjo vienas iš svečių komandos žaidėjų, bet nepavyko bandymas permesti vilniečių vartininką.

56 minutę keletas puikių perdavimų išvedė Nerijų Mačiulį vienas prieš vieną, ir jaunasis saugas pasiuntė kamuolį į tinklą. Dar po keturių minučių rezultatas tapo triuškinantis - Česnulio baudos smūgis iš 19 metrų atsimušė į sienelę ir įskriejo į vartus. Kadangi komandos susitaikė su tokiu rungtynių rezultatu, likusį rungtynių laiką nebuvo pavojingesnių momentų.