Triuškinančią pergalę pasiekę „Tottenham“ futbolininkai iškovojo kelialapį į Europos lygą © Pool via REUTERS nuotr.

Sužaistos paskutinės UEFA Europos lygos taurės rungtynės.

Triuškinančią pergalę pasiekė Jose Mourinho auklėtiniai, kurie net 7:2 nugalėjo Maccabi“ futbolininkus.

Tottenham“ į priekį išvedė H. Kane’as, kuris antrąją minutę nuginklavo varžovų vartininką.

Vis tik 17-tą rungtynių minutę rezultatą išlygino T. Chery.

21-ąją minutę antrąjį „Tottenham“ ekipos įvartį pelnė Lucasas.

Dar du įvarčius 37-ąją ir 40-ąją minutę pridėjo G. Lo Celso.

Antrajame kėlinyje Jose Mourinho auklėtiniai ir toliau dominavo, tačiau „Tottenham“ ekipos gynėjas M. Doherty savo baudos aikštelėje sužaidė ranka, o teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo  N. Rukavytsya.

55-ąją minutę H. Kane’as tiksliai realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo 5:2.

74-ąją minutę H. Kane’as sėkmingai užbaigė ataką ir pridėjo dar vieną įvartį.

Galutinį tašką padėjo po keitimo pasirodęs D. Alli, kuris sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.