Triuškinanti "Bayern" pergalė Vokietijoje © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate šeštadienį vyko šešerios XVI turo rungtynės.

Triuškinamą pergalę išvykoje iškovojo Miuncheno "Bayern" klubas, net 5-1 pranokęs "Bochum" ekipą. Jau per pirmąjį kėlinė svečiai pasižymėjo triskart - po įvartį pelnė puolėjai Mario Gomezas bei Ivica Oličius, dar vieną įvartį į savus vartus įsimušė "Bochum" žaidėjas.

49-ąją minutę rezultatas tapo jau 4-0 "Bayern" naudai, mat antrą įvartį mače įmušė I.Oličius. Kiek vėliau dar vieną įvartį pelnė ir svečių žaidėjas Danijelis Pranjičius. Garbės įvartį šeimininkams pelnė Christianas Fuchsas.

Taip pat reikalingą pergalę svečiuose iškovojo "Hamburg" ekipa, rezultatu 4-0 įveikusi "Nurnberg". Du įvarčius nugalėtojams pelnė Eljero Elia, po vieną pridėjo Tunay Torunas ir Marcellis Jansenas.

Pergalę ture taip pat iškovojo "Gladbach" komanda, o mačai tarp "Hoffenheim" ir "Eintracht" bei tarp "Freiburg" ir "Koln" baigėsi lygiosiomis.

„Bochum“ 1 - 5 Miuncheno "Bayern"
23' [0 - 1] Mari Gomez
33' [0 - 2] Mavraj (į savus vartus)
43' [0 - 3] Ivica Olic
49' [0 - 4] Ivica Olic
56' [0 - 5] Danijel Pranjic
76' [1 - 5] Christian Fuchs

„Nurnberg“ 0 - 4 „Hamburg“
47' [0 - 1] Eljero Elia
60' [0 - 2] Marcell Jansen
66' [0 - 3] Tunay Torun
74' [0 - 4] Eljero Elia

„Freiburg“ 0 - 0 „Koln“

„Gladbach“ 5 - 3 „Hannover“
15' [1 - 0] Florian Fromlowitz (į savus vartus)
22' [2 - 0] Rob Friend
37' [2 - 1] Ya
58' [3 - 1] Costant Djakpa (į savus vartus)
68' [4 - 1] Michael Bradley
69' [4 - 2] Ya
87' [4 - 3] C. Schulz
90' [5 - 3] Karim Haggui (į savus vartus)

84' iš aikštės išvytas Ya („Hannover“)

„Hoffenheim“ 1 - 1 Frankfurto "Eintracht"
9' [1 - 0] Sejad Salihovic (iš 11 metrų baudinio)
61' [1 - 1] Pirmin Schwegler

Brėmeno "Werder 0 - 2 Gelzenkircheno "Schalke"
47' [0 - 1] Kevin Kuranyi
72' [0 - 2] Jan Moravek