Triuškinanti "Liverpool" pergalė Anglijos čempionate © Eurofootball.lt
Vienintelėse pirmadienio Anglijos "Premier" lygos rungtynėse "Liverpool" namie be didesnio vargo 4-1 sutriuškino ant bankroto ribos balansuojančią autsaiderę "Portsmouth" ekipą.

Pergalė leido 'raudoniesiems' pakilti į penktą vietą ir sumažinti atsilikimą nuo išsvajotoje ketvirtoje pozicijoje žengiančio Londono "Tottenham" iki vieno taško. Tiesa, sostinės klubas yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau, o šeštoje vietoje besirikiuojantis "Man City" turi vos vieno taško deficitą ir net du mačus atsargoje, tad Rafaelio Benitezo auklėtinių padėtis išlieka komplikuota.

Dvikovos baigtis buvo nulemta per šešias pirmojo kėlinio minutes - sužaidus beveik pusfinalį po nesėkmingo vartininko Jamie Ashdowno bandymo išmušti kamuolį toliau nuo vartų Maxi Rodriguezas atliko perdavimą Fernando Torresui, o šiam teliko iš arti pasiųsti kamuolį į vartus.

Kone kita ataka baigėsi Ryano Babelio tiksliu smūgiu, o netrukus po Torreso perdavimo kulnu pirmą įvartį vilkėdamas "Liverpool" marškinėlius įmušė italas Alberto Aquilani.

Prieš didžiąją pertrauką Torresas dar spėjo pataikyti į virpstą, tačiau antrajame kėlinyje pelnė dublį, kai 77 minutę nuginklavo Ashdowną, o "Portsmouth" paguodos įvartį įmušė prieš pat finalinį teisėjo švilpuką.

"Liverpool" 4 - 1 "Portsmouth"
26' [1 - 0] Fernando Torres
28' [2 - 0] Ryan babel
32' [3 - 0] Alberto Aquilani
77' [4 - 0] Fernando Torres
89' [4 - 1] Nadir Belhadj