Trys favoritai iškrito iš Karaliaus taurės © Eurofootball.lt
Trys favoritai - "Valencia", "Atletico" ir "Villarreal" - pasitraukė iš tolimesnės kovos dėl Ispanijos Karaliaus taurės (Copa del Rey). Tai paaiškėjo trečiadienį sužaidus didžiąją dalį atsakomųjų taurės aštuntfinalio rungtynių.

Dar antradienį puikus Javiero Saviolos žaidimas ir trys įvarčiai padėjo "Barcelona" ekipai antrą kartą įveikti "Alaves" vienuolikę bendru rezultatu 5-2. Be to, J.Saviola įmušė ir abu įvarčius pirmajame šių ekipų susitikime Vitorijoje.

Tuo tarpu trečiadienį Ispanijoje buvo užiksuota nemažai netikėtumų. Bene didžiausią staigmeną pateikė antros Ispanijos lygos lyderiai "Valladolid" futbolininkai. Jie antrą kartą įveikė "Villarreal" futbolininkus - šįkart 1-0 - ir bendru rezultatu 3-1 pateko į turnyro ketvirtfinalį, kur jie bus vienintele ne aukščiausiojo diviziono ekipa.

Prie šios ekipos vos neprisijungė trečiajame divizione žaidžiantys "Rayo Vallecano", kurie jau buvo beveik patekę į ketvirtfinalį dėl svečiuose įmuštų įvarčių, tačiau rungtynių pabaigoje Fredericas Kanoute ir Alejandro Alfaro padėjo "Sevilla" švęsti pergalę 3-1 ir žengti toliau.

Vis tik daugiausia aplodismentų trečiadienį nusipelnė Berndo Schusterio treniruojama "Getafe", Valensijoje 4-2 įveikusi pastaruoju metu tikrai galingai atrodančią "Valencia" vienuolikę. Pirmoji ekipų dvikova buvo pasibaigusi lygiosiomis 1-1, todėl "Getafe" pirmą kartą per klubo istoriją pateko į Karaliaus taurės ketvirtfinalį.

Pastaruoju metu puikią formą demonstruojanti Pamplonos "Osasuna" ir toliau stebina kritikus - šįkart jie namuose 2-0 įveikė Madrido "Atletico" vienuolikę ir žengė toliau bendru rezultatu 3-1.

Praėjusio sezono taurės finalininkai "Zaragoza" pateko į ketvirtfinalį, nors ir pralaimėjo atsąkomasias rungtynes namuose 1-0 prieš antrojo diviziono "Malaga" ekipą, nes pirmąsias rungtynes buvo laimėję 3-0.

Toliau žengė ir La Korunijos "Deportivo", pirmąsias rungtynes namuose su "Mallorca" sužaidę 1-1, tačiau atsakomąją dvikovą laimėję 2-1.

Paskutinės aštuntfinalio rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį, kai Madrido "Real" namuose priims Sevilijos "Betis". Pirmosios šių ekipų rungtynės baigėsi be įvarčių.

Burtų, kurie suskirstys komandas į ketvirtfinalio poras, traukimo ceremonija vyks penktadienį.

Statistika

"Barcelona" 3 - 2 "Alaves" (pirmosios rungtynės 2-0; bendras rezultatas 5-2)
16` [1 - 0] Javier Saviola
21` [2 - 0] Javier Saviola
35` [2 - 1] Wellington Paulista
42` [2 - 2] Arthuro
63` [3 - 2] Javier Saviola

"Zaragoza" 0 - 1 "Malaga" (3-0; 3-1)
14` [0 - 1] Ristic

"Villarreal" 0 - 1 "Valladollid" (1-2; 1-3)
27` [0 - 1] Javier Baraja (11 m.)

"Sevilla" 3 - 1 "Rayo Vallecano" (0-0; 3-1)
17` [1 - 0] Alejandro Alfaro
23` [1 - 1] Mauri
71` [2 - 1] Frederic Kanoute
85` [3 - 1] Alejandro Alfaro

La Korunijos "Deportivo" 1 - 1 "Mallorca" (2-1; 3-1)
24` [0 - 1] Bosko Jankovic
66` [1 - 1] Sergio (11 m.)

Pamplonos "Osasuna" 2 - 0 Madrido "Atletico" (1-1; 3-1)
16` [1 - 0] Patxi Punal
27` [2 - 0] Patxi Punal (11 m.)

"Valencia" 2 - 4 Madrido "Getafe" (1-1; 3-5)
28` [1 - 0] David Silva
31` [1 - 1] Nacho
46` [1 - 2] Daniel Gueiza
61` [1 - 3] Javi Casquero
66` [1 - 4] Daniel Gueiza
78` [2 - 4] Raul Albiol