Trys komandos užbaigė reguliarųįį Futsal A lygos sezoną

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje vakar buvo sužaistos trejos rungtynės ir kai kurios komandos jau užbaigė savo sezonus.

Reguliarųjį sezoną užbaigė Vilniaus „TurboTransfers“ ir ŠSPC „Radviliškis“, kurie paskutinėse sezono rungtynėse susitiko tarpusavyje, o pergalę rezultatu 4:1 iškovojo „TurboTransfers“.

Du greiti Aurimo Tamaliūno įvarčiai išvedė Vilniaus klubą į priekį ir tik kėlinio pabaigoje rezultatą sušvelnino Domantas Nebilevičius.

Visgi antrajame kėlinyje „Radviliškiui“ pasižymėti jau nebuvo leista, o „TurboTransfers“ sugebėjo įmušti dar du įvarčius – juos pelnė Aivaras Meškinis ir Andrius Kaulinis.

Nepaisant šios pergalės „TurboTransfers“ su 15 taškų užėmė tik devintą vietą, o ŠSPC „Radviliškis“ (17 tšk.) liko septintas ir taip pat nepateko į atkrintamąsias.

Už atkrintamųjų borto liko „Panevėžys-Sportidus“ klubas. Nors jam dar liko sužaisti vienas rungtynes, tačiau jie jau nepakils iš paskutinės vietos, o vakar Panevėžio klubas dar 3:6 nusileido Gargždų „Pramogos“ žaidėjams.

Šiose rungtynėse „Panevėžio“ komandą įpusėjus pirmam kėliniui praleido pirmąjį įvartį ir nuo to laiko jų besivejančiu vaidmuo nepasikeitė. Greitai dvejų įvarčių persvarą susikrovusi Gargždų komanda ją išlaikė beveik visų rungtynių metu, o antrajame kėlinyje net ir padvigubino, o galiausiai laimėjo trijų įvarčių skirtumu.

Po šios pergalės „Pramogos“ su 27 taškais yra ketvirtoje vietoje, bet juos aplenkti dar gali FA „Šiaulių“ kolektyvas.

Minėtieji FA „Šiauliai“ aplenkti galėjo Gargždų komandą ir vakar, tačiau pralaimėjo savąsias rungtynes 3:8 Kauno „Vyčiui“, kuris po pergalės pakilo į pirmąją vietą.

„Vytis“ labai greitai sumušė net tris įvarčius ir susikrovė nemažą persvarą. Visgi, „Šiauliai“ nepasidavė ir dar antrojo kėlinio pradžioje po Aivaro Bagočiaus dublio sumažino skirtumą iki vieno įvarčio – 3:4.

Tai buvo mažiausias skirtumas, kurį „Šiauliai“ buvo pasiekę, nes iki kėlinio pabaigos „Vytis“ sugebėjo įmušti net keturis įvarčius be atsako ir šventė užtikrintą pergalę.

14‘ [1 : 4] Maksym Avetysian

18’ [2 : 4] Aivaras Bagočius

23’ [3 : 4] Aivaras Bagočius

26’ [3 : 5] Artūr Juchno

28’ [3 : 6] Kostiantyn Bondarenko

32‘ [3 : 7] Lukas Sendžikas

40‘ [3 : 8] Lukas Sendžikas

„Panevėžys-Sportidus“ 3 : 6 Gargždų „Pramogos“

11‘ [0 : 1] Donatas Surblys

15‘ [0 : 2] Aurimas Skurdelis

22‘ [0 : 3] Valdas Pocevičius

24‘ [1 : 3] Mantas Užinksas

25‘ [1 : 4] Valdas Pocevičius