T.Tuchelis po pergalės 6:0: bandysime taip žaisti ir ateityje

Nepaisant įspūdingo fanų šou tribūnose, Varšuvos "Legia" komandai nepavyko pasipriešinti Dortmundo "Borussia" klubui.

Bundeslygos grandai šeimininkavo Lenkijos sostinėje ir Čempionų lygos F grupėje įsirašė pirmuosius tris taškus.

6:0 sutriuškinę varžovus Thomaso Tuchelio auklėtiniai įvarčių fiestą pradėjo pirmojo kėlinio pradžioje, kai per 17 minučių triskart nuginklavo Arkadiuszą Malarzą.

"Galbūt atrodė, kad viskas vyksta itin lengvai, tačiau mes turėjome įdėti nemažai pastangų.

"Legia" nokautavo tai, kad mano auklėtiniai sužaidė itin efektyviai per pirmąsias 25 minutes. Mušėme įvarčius, kurie mums suteikė pasitikėjimo savo jėgomis per likusią mačo dalį", - sakė T.Tuchelis.

"Dortmundas toks stiprus ar "Legia" tokia silpna? Nenoriu filosofuoti ir taip viską pasakyti. Tiesiog buvome geresnė komanda ir sukūrėme daugiau šansų pasižymėti.

Rezultatas 6:0 parodo, kad mes įdėjome daug pastangų ir bandysime tai tęsti ateityje."