Tunisas ir Saudo Arabija sužaidė lygiosiomis © Eurofootball.lt
Baigėsi I-asis Pasaulio čempionato grupių varžybų ratas - paskutinėse dramatiškose rungtynėse tarp Tuniso ir Saudo Arabijos rinktinių užfiksuotos lygiosios rezultatu 2-2. Pirmieji įvartį pelnė Tuniso futbolininkai, vėliau rezultatas tapo lygus ir pusvalandį blankiai rungtyniavę abiejų komandų žaidėjai sukūrė itin dramatišką rungtynių pabaigą.

Miuncheno Allianz Arena, 66000 žiūrovų
Teisėjas - Mark Shield (Australija)
Tunisas 2 – 2 Saudo Arabija
27' [1 - 0] Ziad Jaziri
53' [1 - 1] Yasser Al Qahtani
84' [1 - 2] Sami Al Jaber
93' [2 - 2] Radhi Jaidi

Tunisas: Boumnijel, Haggui, Trabelsi, Jaidi, Jemmali, Mnari, Bouazizi (55' Mehdi Nafti), Chedli (69' Kaies Ghodbane), Namouchi, Jaziri, Chikhaoui (79' Karim Essediri).

Saudo Arabija: Zaid, Dokhi, Tukar, Al Montashari, Sulimani, Al Ghamdi, Noor (75' Mohammed Ameen), Khariri, Aziz, Al Temyat (67' Malek Al Hawsawi), Al Kahtani (82' Sami Al Jaber).

Aktyviau rungtynęs pradėjęs Tunisas vertė Saudo Arabiją gintis, tačiau šiai pastaroji surengė kelias kontratakas. Pirma pavojingesnė proga ties Saudo Arabijos rinktinės vartais kilo tuomet, kai kamuolį galva bandė nukreipti Karimas Hagui, tačiau į vartų stačiakampį nepataikė.

Vėliau iniciatyvą perėmė Saudo Arabijos futbolininkai, tačiau jiems kelti grėsmę varžovų vartams nesisekė. Taip žaidimo kontrolę perimant tai vienai, tai kitai komandai 23 rungtynių minutę suklydus Saudo Arabijos gynėjams kamuolį į vartus pasiuntė Ziadas Jaziri.

Praleidę įvartį, Saudo Arabijos futbolinkai stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau ir toliau sukurti ką nors pavojingo sekėsi sunkiai, o vieną grėsmingiausių progų po baudos smūgio atrėmė Tuniso rinktinės vartininkas. Po pirmo kėlinio 1-0 „Kartaginos erelių“ naudai.

Antrojo kėlinio pradžioje kamuolį kontroliavo tai viena, tai kita pusė, bet ir vėl komandoms trūko tikslumo ir techniškumo, todėl kurti atakas sekėsi sunkiai.

Greitos atakos metu 57 rungtynių minutę po tikslaus Mohamedo Nooro perdavimo, aplenkęs du varžovų gynėjus išlyginamąjį įvartį pelnė Yasseras Al Qahtani. Po šio įvarčio Tuniso futbolininkai kiek sutriko, o arabai pagavo ritmą ir surengė dar keletą gražių atakų.

Vėliau žaidimas kiek aprimo iki 84 minutės, kai apsigynę nuo tunisiečių atakos, arabai dviem tiksliais perdavimais vieną prieš vartininką išvedė Sami Al Jaberą. Pastarasis nenuvylė savo gerbėjų ir nuginklavo varžovų vartininką. Dar po poros minučių Tuniso rinktinės vartų virpstą sudrebino galingai smūgiuotas Husseino Sulaimanio kamuolys.

Roger Lemerre'o treniruojami „kartaginos ereliai“ surengė lemiamą šturmą surengė ir vienoje paskutinių komandos atakų po perdavimo iš krašto smūgiu galva įvartį įmušė Radhi Jaidi. Po labai dramatiškos rungtynių pabaigos užfiksuotas rezultatas 2-2.