„TurboTransfers“ iškovojo pirmąją pergalę, „Vikingai“ antrą kartą iš eilės sužaidė lygiosiomis © JumpStory nuotr.

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaistos dvejos 13-ojo turo rungtynės. Šiame ture savo pirmąją pergalę iškovojo Vilniaus „TurboTransfers“, o lygoje pirmaujantys Jonavos „Vikingai“ antrą kartą iš eilės sužaidė lygiosiomis.

„TurboTransfers“ ekipa savo pirmąją sezono pergalę pasiekė prieš Alytaus „Dainavą“, kurią nugalėjo rezultatu 7:6.

Pirmojo kėlinio pirmoji pusė šiose rungtynėse buvo be įvarčių. Pirmą labai gerą progą įmušti įvartį turėjo „Dainava“, bet 13 minutę ji neįmušė paskirto baudinio.

Beveik iškart po šio epizodo „TurboTransfers“ įmušė į „Dainavos“ vartus, kuomet pasižymėjo Lukas Tatarūnas.

Tačiau „Dainava“ į tai atsakė net dviem Vytauto Lukšos įvarčiais ir jau Alytaus komanda buvi priekyje. Kėlinio pabaigoje Andrius Kaulinis rezultatą išlygino, bet prieš pat pertrauką Paulius Sakalis vėl išvedė „Dainavą“ į priekį.

Antrajame kėlinyje įvarčių taip ilgai jau laukti nereikėjo. 24 minutę Aurimas Tamaliūnas vėl atstatė „status quo“, bet dar vienas P.Sakalio įvartis leido „Dainavai“ pirmauti.

Po šio epizodo fantastišką atkarpą turėjo „TurboTransfers“. Per keturias minutes jie įmušė net keturis įvarčius ir įgavo trijų įvarčių persvarą.

Ją mažinti „Dainavai“ pavyko tik kėlinio pabaigoje. 38 minutę pasižymėjo Deivydas Matulevičius, o po minutės – trečią įvartį įmušė V.Lukša. Visgi, daugiau niekam šiose rungtynėse įvarčio įmušti nepavyko, tad „TurboTransfers“ išlaikė vieno įvarčio persvarą ir džiaugėsi pirmąja pergale.

Kiek anksčiau vykusiose rungtynėse susirėmė Jonavos „Vikingai“ ir Gargždų „Pramogos“. Vienos stipriausių lygos komandų išsiskyrė taikiai – rezultatu 2:2. Reikia priminti, kad tokiu pačiu rezultatu „Vikingai“ prieš tai sužaidė su Kauno „Vyčiu“ ir kaip tose rungtynėse, taip ir šiose „Vikingams“ pavyko panaikinti varžovų dvejų įvarčių persvarą.

Šiame mače per pirmąjį kėlinį komandos įvarčių neįmušė, nors daugiau progų tai padaryti turėjo „Pramogos“. Ši komanda atliko daugiau smūgių į vartus, bet „Vikingų“ vartininkas žaidė patikimai.

Visgi antrojo kėlinio pradžioje į jo vartus kamuolys buvo įmuštas, bet jį įmušė „Vikingų“ žaidėjas Gytis Vasylius.

Po trijų minučių į „Vikingų“ vartus buvo įmuštas dar vienas įvartis. Šįkart Aurimas Skurdelis baudos smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Gargždų komanda taip įgavo dvejų įvarčių persvarą, bet gan greitai ją prarado. Įpusėjus kėliniui po greitos atakos rezultatą sušvelnino Paulius Osauskas, o po trijų minučių antrą įvartį pelnė Benas Spietinis.

Rezultatui tapus lygiam, abi komandos neketino ties tuo sustoti ir bandė iškovoti pergalę. Arčiau jos buvo „Pramogų“ komanda, tačiau priešpaskutinę minutę Gargždų ekipa nerealizavo paskirto 10 metrų baudinio, tad ekipos pasidalino po tašką.

„TurboTransfers“ 7 : 6 „Dainava“

13‘ Modestas Armanavičius („Dainava“) – neįmušė 10 m.b.

26‘ [3 : 4] Paulius Sakalis

28’ [4 : 4] Lukas Tatarūnas

28’ [5 : 4] Aurimas Tamaliūnas

31’ [6 : 4] Tomas Bielickas

32’ [7 : 4] Lukas Tatarūnas

38’ [7 : 5] Deivydas Matulevičius

39’ [7 : 6] Vytautas Lukša

„Vikingai” 2 : 2 „Pramogos“

22‘ [0 : 1] Gytis Vasylius (į savus vartus)

25‘ [0 : 2] Aurimas Skurdelis

30‘ [1 : 2] Paulius Osauskas

33‘ [2 : 2] Benas Spietinis