Šiandien Turkijos futbolo federacija surengė spaudos konferenciją, per kurią pranešė, jog iš vyriausiojo trenerio pareigų atleidžiamas Senolas Gunesas.

Nors šio trenerio kontraktas turėjo baigtis tik šių metų liepos 13 dieną, tačiau federacijos prezidentas Halukas Ulusoy'us pareiškė, jog taryba nusprendė, kad reikia naujo trenerio, kuris spėtų apsisprasti iki kvalifikacinių rungtynių dėl kelialapių į 2006 metų Pasaulio čempionatą Vokietijoje.

"Mes turime dalyvauti 2006 metų Pasaulio čempionate Vokietijoje, kadangi tas čempionatas vyks tarsi mūsų namuose," - kalbėjo Ulusoy'us, turėdamas omenyje tai, kad Vokietijoje dirba ir gyvena labai daug emigravusių turkų.

Labai niūriai atrodė šalia federacijos prezidento sėdėjęs atleistasis treneris ir paprašytas pakomentuoti šį sprendimą jis atsakė: "Aš norėjau tęsti darbą, kuris man sekėsi, tačiau aš gerbiu šį sprendimą."

Prezidentas pareiškė, jog Gunesą, kurio vadovaujami Turkai pirmą kartą šalies istorijoje 2002 metų Pasaulio čempionate Japonijoje ir Pietų Korėjoje užėmė 3-ią vietą, turėtų pakeisti kitas turkas.

Šio trenerio kėdė susvyravo po 2004 metų Europos Čempionato Portugalijoje kvalifikacinių rungtynių, kuriose Turkai grupėje liko antri po Anglijos, o atkrintamosiose varžybose nusileido Latvijai.

Nors Gunesas ir atvedė turkus į pergales, jam sunkiai sekasi rasti bendrą kalbą su aistruoliais, kurie teigė, jog pergalės yra ne trenerio, o talentingų žaidėjų nuopelnas.

Iš provincijos kilęs Gunesas niekada netreniravo nei vienos Stambulo komandos, todėl jis buvo gan menkai žinomas treneris.

Tačiau septintame ir aštuntame dešimtmetyje Gunesas gynė "Trabzonspor" vartus ir laimėjo šešis Turkijos čempionatus.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos