Turkijoje savojo šanso sulaukė D.Šernas

Antrojo pagal pajėgumą Turkijos diviziono XXVII turo rungtynėse „1. Lig“ Darvydo Šerno atstovaujama Alanijos „Alanyaspor“ 2:1 (1:1) svečiuose nugalėjo Trabzono „1461 Trabzon“. 31-erių lietuvis debiutavo komandos startinėje sudėtyje.

Trabzone pirmojo įvarčio ilgai laukti neteko. D. Šernas po perdavimo iš dešinės paliko kamuolį Tayfurui Bingölui. Vokietis susitvarkė su pasyviai žaidusiais varžovais ir pelnė įvartį (1:0).

D. Šerno ekipa persvara džiaugėsi neilgai. 11-ąją minutę perdavimą greta vartų gavo ir rezultatą išlygino Yaseras Hacımustafaoğlu (1:1).

„Alanyaspor“ pergalę lėmė fantastiškas įvartis. 49-ąją minutę puikiu smūgiu iš toli pasižymėjo Galipas Guzelas (2:1).

Svečiai rungtynes baigė dešimtiese. 85-ąją minutę antrąją geltoną kortelę užsidirbo Sezeras Özmenas.

D. Šernas žaidė iki 71-osios minutės.

Alytiškiui tai buvo trečiosios rungtynės „Alanyaspor“ sudėtyje. Aukščiau futbolininkas pasirodydavo po keitimų. Sykį D. Šernas žaidė 10 minučių, kartą – kėlinį.

„Alanyaspor“ (46 taškai) lygoje žengia trečia. „1461 Trabzon“ (25 tšk.) – priešpaskutinė, 17-a.

Artimiausias rungtynes D. Šerno komanda žais balandžio 8-ąją svečiuose su Gaziantepo „Gaziantep BB“ (39 tšk. – 7 vieta).

Šeštadienį Turkijoje rungtyniavo ir kitas alytiškis – Žydrūnas Karčemarskas. Jo ekipa Gaziantepo „Gaziantepspor“ Turkijos aukščiausiosios lygos XXVII turo mače 0:1 (0:0) pralaimėjo Trabzono „Trabzonspor“.

Pergalingą įvartį 60-ąją minutę įmušė Mustafa Yumlu.

„Gaziantepspor“ (32 tšk.) „Süper Lig“ užima 13-ąją vietą tarp 18-os komandų. „Trabzonspor“ (36 tšk.) – 10-ąją.

Artimiausias Ž. Karčemarsko komandos išbandymas – balandžio 8-ąją namie su Ernesto Šetkaus atstovaujama Sivaso „Sivasspor“ (21 tšk. – 17 vt.).