Turnyre JAV triumfavo "Man Utd" komanda (VIDEO)

Majamyje (JAV) pasibaigė aštuonių komandų kontrolinis Čempionų taurės turnyras, kurio nugalėtoju tapo „Manchester United“ klubas, finale 3:1 (0:1) palaužęs „Liverpool“.

Po pirmojo kėlinio situaciją kontroliavo „Liverpool“, kurį 14-ąją minutę 11 metrų baudiniu į priekį išvedė Stevenas Gerrardas. Baudinį komandai uždirbo pražanga baudos aikštelėje sustabdyas Raheemas Sterlingas.

Sužaidus kiek daugiau nei pusę valandos R.Sterlingas baudos aikštelėje krito dar kartą, tačiau teisėjas antro baudinio neskyrė.

Antrojo kėlinio pradžioje tas pats R.Sterlingas neiš naudojo labai puikios progos pasižymėti ir „Liverpool“ greitai buvo nubaustas.

55-ąją minutę įvartį įmušė kapitono raištį vilkėjęs Wayne'as Rooney, o 57-ąją minutę antrą įvartį įkalė Juanas Mata.

Jesse Lingardas jau 88-ąją minutę įmušė trečią įvartį ir užtvirtino „Raudonųjų velnių“ pergalę.

Abi komandos dabar grįš į Angliją, kur rugpjūčio 16 dieną startuoja „Premier“ lygos čempionatas. Pirmąją dieną „Manchester United“ namie priims „Swansea City“, o „Liverpool“ žais su „Southampton“.