Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje - nulinės lygiosios (VIDEO)

Antradienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos priešpaskutinės 19-ojo turo rungtynės.

"King Power" stadione susitiko dvi turnyrinės lentelės kaimynės - "Leicester City" ir "Manchester City" ekipos. Kovos Lesteryje netrūko, tačiau užfiksuotos nulinės lygiosios.

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo svečiai iš Mančesterio. Pirmoji pavojinga proga kilo 17-ąją minutę, kai po Raheemo Sterlingo perdavimo į Kevino De Bruyne smūgį reagavo Peteris Schmeichelis.

Kiek vėliau savo progą turėjo ir Riyadas Mahrezas, tačiau jo bandymas buvo nesėkmingas. 25-ąją minutę sėkmingai baudos aikštelėje krūtine kamuolį susistabdęs R. Sterlingas taip atliko pavojingą smūgį, bet vėl atrėmė varžovų vartininkas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkus į priekį galėjo išvesti "Leicester" lyderis Jamie Vardy. Vis dėlto anglo smūgis skriejo virš vartų ir po pirmųjų 45 minučių rezultatas liko 0-0.

Antrasis kėlinys pradėjo pavojingais Lesterio vienuolikės bandymais pelnyti įvartį, tačiau Nicolas Otamendi 63-ąją po kampinio vos nenubaudė "lapių". Per likusį laiką galimybių turėjo tiek "Man City", tiek "Leicester", bet susitikimas baigėsi be įvarčių.

Claudio Ranieri auklėtiniai turi po 39 taškus su Londono "Arsenal" ir yra "Premier" lygos viršūnėje. "Man City" nuo lyderių ir toliau atsilieka 3 taškais.

"Leicester" 0 - 0 "Man City"